zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Związek na odległość

Związki same w sobie wydają się skomplikowane, ale wielokilometrowa odległość to kałuża dla wielu nie do przeskoczenia. Nie ważne, czy twój partner jednorazowo wyjeżdża na miesiąc za granicę do pracy, czy na stale mieszkacie w całkowicie odległych miastach, powinnaś zapoznać się z moimi kilkoma złotymi wskazówkami.

Związek na odległość

1. Chociaż odległość jest do bani, nie jest najgorszą rzeczą która mogła się wam zdarzyć. Tak właściwie to jest szansą na umocnienie waszego związku i głębsze poznanie siebie nawzajem. Tęsknota może na początku was przygniatać, ale każde spotkanie wykorzystacie w 110% i daje wam słowo, te noce będą najbardziej namiętnymi z wszystkich pozostałych.

2. Zaufanie będzie wszystkim na czym będziecie się opierać. Nie możesz być wiecznie przerażona o jakąś Asie czy panią XYZ, albo zazdrosna przez każde nieodebrane połączenie. Awantury spowodowane zazdrością szybko zmęczą i ciebie i twojego partnera, przez co zniechęcą was do rozmów. Również spójrzmy prawdzie prosto w oczy, po co być z kimś, kto potencjalnie mógłby cię zdradzić?

3. Rozmowy na ciężkie tematy są kluczowe. Może nie należą do najłatwiejszych, ale duszenie w sobie emocji jest sytuacją całkowicie negatywną. Rozmawiając o swoich uczuciach rozchwiejesz swoje wątpliwości, a co najważniejsze – również zbliżysz się do swojego partnera.

4. Nie odcinajcie się od swojej seksualności. Owszem, trudno jest uprawiać seks przez internet, ale gorąca fotka może rozpalić w jego sercu płomień. Istnieje również coś takiego jak seksting, jak i również możliwość masturbowania się razem przez kamerki, co w pewnym sensie może bardzo dobrze zastąpić seks.

5. Osobiste prezenty posłużą wam w podtrzymaniu związku. Nie ważne czy to będzie list napisany odręcznie, koszulka ze swoją twarzą, muszelka z pierwszej randki na plaży, czy cokolwiek co jest związane z sentymentem, te prezenty będą liczyły się najmocniej i będą znaczyć więcej, niż kolejne perfumy.

6. Rozmowy video powinny stać się waszą rutyną. Wydaje mi się, że nie muszę tego punktu tłumaczyć. Rozmawiając viedo umocnicie swój związek oraz wywołacie efekt prawdziwej bliskości.

 

Seksowna Aldona czeka na Twój seks telefon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments