zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Zmysłowa gra wstępna – Udana gra wstępna może być początkiem niezapomnianego stosunku. Nie musi być ona zawsze taka sama. Wręcz spróbujcie za każdym razem przeprowadzać ją inaczej. Aby wasze życie erotyczne nabrało rumieńców wypróbujcie różne pomysły na ciekawą grę wstępna. Ten artykuł kieruje do tych, których życie seksualne stało się rutynowe i nie daje już im takiej satysfakcji jak kiedyś. Znajdziecie tu pomysły takie jak zmysłowy dotyk czy erotyczny masaż.

Zmysłowa gra wstępna

Dobrze przeprowadzona gra wstępna powinna rozpalić i wyostrzyć wasze zmysły. To spowoduje, że będziecie reagować ostrzej na wszystkie bodźce, a doznania będą głębsze. Najlepszym sposobem na rozgrzanie partnera jest erotyczny masaż. Powoduje on rozprężenie i relaks. Zapominamy o ciężkim dniu w pracy, o tym, że dzieci dały nam w kość czy też to, że zbliża się remont. Dłonie wędrujące po nagim ciele uwalniają od nerwobóli i napięcia nerwowego.

Jednocześnie zaprasza do kontynuacji zabawy, która może skończyć się stosunkiem. Wzmacnia to więź między partnerami oraz służy zdrowiu. Poniżej podaję ciekawy pomysł na grę wstępną, która rozgrzeje Wasze ciała.

Wspólna kąpiel uspokaja i stabilizuje pracę istotnych organów w naszym ciele. Pozwala to osiągnąć relaks. To wszystko powoduje, że wspólna kąpiel z ukochaną osobą może być dobrym wstępem do seksu. Cała ta sytuacja sprawia, że czujecie się bezpieczni ze sobą oraz czujecie bliskość. To bardzo intymne chwile. Badajcie swoje nagie mokre ciała dłońmi i wzrokiem. Rozluźnijcie się. Można to połączyć z namydleniem się nawzajem i opłukaniem. Takie zabiegi mogą wywołać lekkie podniecenie.

Masaż erotyczny jest kolejnym krokiem w grze wstępnej. Paniom polecamy usiąść za partnerem i w tej pozycji powolnie uciskać ramiona i kark. Następnie opuszkami palców zakreślaj kółeczka na górze głowy oraz skroniach. Każ mu położyć się na brzuchu. Usiądź na nim, niech poczuje Twoje uda.

Masuj delikatnie miziając dłońmi jego uda, łydki i pośladki. Ten ostatni zabieg panowie lubią, a szczególnie ugniatanie, podszczypywanie czy klapsy. Następnie przejdź do pleców. Stosuj uciski i głaskanie naprzemiennie. Niech Twoje dłonie przemieszczają się od barków do pośladków. Przeciągnij palcami po bokach i przytul się całym nagim ciałem do jego pleców.

Panom polecamy usiąść tak, by ich partnerka mogła położyć głowę na ich udach. Masaż zaczynamy od twarzy. Przesuwaj opuszki palców od ucha do nosa okrążając usta. Dotykaj też płatków uszu, rób kółeczka wokół małżowin. Masuj jej całą głowę tak, jakbyś namydlał ją szamponem. Przesuwaj ręce po szyi, karku i ramionach, aż do dekoltu. Przesuwaj po nim dłonie od góry do dołu i z powrotem. Następnie zajmij się jej brzuchem.

Kolistymi ruchami głaszcz go. Przeciągaj również dłonie po nogach i rękach. Zajmij się stopami. Masuj palce nóg oraz całą stopę. To powinno odprężyć Twoją kobietę. Następnie poproś ją, by położyła się na brzuchu. Zabawę w masaż w tej pozycji zacznij od pośladków. Przesuwaj po nich dłonie, ugniataj i podszczypuj. Masuj plecy i uda. Jeżeli chodzi o uda, zewnętrzną ich stronę możesz traktować mocniej, a wewnętrzną z delikatnością. Na tej części jest cała masa punktów erogennych. Cały masaż zakończ muskaniem jej ciała opuszkami. To zachęci ją do podjęcia dalszych działań.

Zmysłowa gra wstępna

Pieszczoty. To kolejna faza gry wstępnej. Gdy Twój partner poczuje przypływ podniecenia niech położy się na plecach. Przeciągnij palcami wzdłuż boków. Kieruj się w stronę pach i ramion. Następny kierunek to brzuch. Tu zataczaj kręgi powolutku, zbliżając się do stref intymnych. Jednak na nie jeszcze za wcześnie. Podrażnij się trochę z nim i przejdź do stóp. One są też wrażliwe na dotyk. Niech Twoje ruchy będą zmysłowe, ale stanowcze. Zacznij od palców. Masuj je wszystkie po kolei.

Możesz również uciskać skórę między nimi. Na wewnętrznej stronie stopy zatocz palcami kilka kółek. Teraz oprzyj jego dłoń na swoich piersiach i uciskaj poniżej kostki tuż nad pietą. To również punkt erogenny, więc Twojego partnera może ogarnąć przypływ podniecenia. Następnie przesuwaj dłońmi wzdłuż łydek coraz wyżej tak, by wzbudzić w nim rozkosz. Masuj z wyczuciem, tak jak on lubi najbardziej.

Następnie nawilż dłonie olejkiem. Niech nabierze temperatury ciała. Ułóż dłonie obok siebie i delikatnie głaszcz jego ciało. Twoje ruchy powinny być już trochę bardziej zdecydowane. Z czasem coraz bardziej zwiększaj nacisk. Możesz spróbować ugniatania mięśni tak jak ciasto. Usunie to napięcie mięśni oraz pobudzi krążenie. Pomoże to również w szybszym usunięciu toksycznych związków z organizmu. Pomocne są też koliste ruchy kciuków. Pobudzają one poszczególne punkty na skórze. Ważna jest zmiana techniki nacisku.

Pamiętaj, by nie uciskać bezpośrednio kręgosłupa. To zostaw specjalistom. W plecach i barkach gromadzi się stres całego dnia. Warto więc skupić się na tej partii ciała. Tuż nad pośladkami po obu stronach kręgosłupa znajdują się sfery erogenne. Warto skupić się na tej części ciała z właściwą atencją i czułością. Uda i pośladki ugniataj mocno, możesz to robić nawet pięściami. Części kostne na nogach i rękach masuj delikatnie opuszkami palców, by nie sprawić bólu. Tyle samo czasu spędzaj na masażu każdej kończyny. Twoje ruchy dłoni powinny iść w kierunku serca. Jeżeli chcesz, żeby Twój masaż zakończył się stosunkiem na koniec pomiziaj partnera na przykład piórkiem. Staraj się, żeby było to zmysłowe i delikatne.

Odpowiedni nastrój. Zaczekajcie, aż dzieci usną. Zamknijcie drzwi do sypialni i wyłączcie telefony. Następnie rozluźnijcie się i zapomnijcie o nie załatwionych sprawach. Możecie przygasić światło i włączyć muzykę relaksacyjną. Zadbajcie o temperaturę w pokoju. Przygotujcie łóżko lub inne miejsce manewrów miłosnych. Zacznijcie od masażu. Rozluźnijcie się wzajemnie. Ograniczcie rozmowę, żeby Was nie rozpraszała w przyjemności. Zmieniajcie się w masażu, niech wasze myśli odpłyną, bo to pozwoli przeżyć niezapomniane chwile.

Do masażu erotycznego najlepsza jest zwykła oliwka dziecięca lub oliwa z pestek winogron. Można też wzbogacić je olejkiem aromatycznym. To pobudzi zmysły. Uważaj, bo zazwyczaj są one w formie koncentratu i trzeba je rozcieńczyć. Najbardziej na podniecenie seksualne panów wpływają olejki:

Z drzewa sandałowego
Kwiatu musztardowca
Lemongrasowy

U pań będą to zapachy zawierające:

Bargamotkę
Jaśmin
Pomarańczę
Ylang-ylang

Oraz olejki do Zmysłowa gra wstępna

Różany
Szałwiowy
Geraniowy
Lawendowy

Zmysłowa gra wstępna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments