zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Zdrady

Naukowcy odkryli ostatnio i wyselekcjonowali 11 przyczyn niewierności. Co ciekawe, nie każdy romans kończy się rozpadem oficjalnego związku. Czasami zdrada pozwala nawet utrzymać małżeństwo.

Zdrady – przyczyny niewierności

Skąd się bierze zdrada? Pojawia się z powodu słabości, dla rozrywki, a czasem w poszukiwaniu inspiracji. Jakie są przyczyny zdrad? Czasami prozaiczne, czasami bardziej skomplikowane. Poniżej opiszemy wyselekcjonowane przez naukowców jedenaście powodów niewierności.

Unikanie konfliktów. Otóż okazuje się, że niechęć do konfrontacji z druga osobą, z którą jesteśmy w związku może być przyczyną zdrady. Powodem jest obawa przed kłótnią. Co za tym idzie brak informowania drugiej osoby o swoich potrzebach, również tych seksualnych. Takie pary nie rozmawiają o swoich problemach ze sobą, a już na pewno nawet nie starają się wspólnie ich rozwiązać. Zdaniem specjalistów takie osoby w ramach kochanki / kochanka próbują spełnić swoje potrzeby seksualne. Takie romanse nie trwają długo i mogą występować kilka razy podczas małżeństwa.

Unikanie intymności. Zdarza się, że niektóre osoby mają problemy z tworzeniem intymnych relacji. Broniąc się przed zaangażowaniem, bliskością oraz stałym związkiem nawiązują one romanse. Paradoksalnie, jeżeli obie osoby romansujące z tego powodu romansują może to im pomóc utrzymać małżeństwa.

Problemy egzystencjalne. Są nimi kryzys wieku średniego, depresja, syndrom pustego gniazda. Wtedy cierpiące na te dolegliwości osoby szukają kochanka. Romans w tym przypadku pozwala przykryć negatywne emocje oraz upływ czasu. Czujemy się znowu młodzi. Odszukujemy wtedy utraconą w naszym mniemaniu męskość czy kobiecość.

Uzależnienie od seksu. Jest to sposób na radzenie sobie z poczuciem pustki i innymi problemami. Mają oni problemy z opanowaniem impulsów. Taki problem miał znany aktor Michael Douglas. Na tą przypadłość częściej chorują mężczyźni niż kobiety. Naukowcy twierdzą, że takie skoki w bok powodują poczucie wstydu i niską ocenę własnej wartości. Są podatne na pokusę ze względu na to, że główne uzależnienie od seksu jest uzależnieniem od orgazmów.

Przypadkowa zdrada. Jest to sytuacja w, której zdradzającego ponoszą emocje i zaczyna żyć chwilą. Zaskakuje to taką osobę. Zdaniem specjalistów powodem takich sytuacji jest za duża ilość alkoholu, ciekawość lub litość. Tak niewiele potrzeba, by wylądować w ramionach niewłaściwej osoby. Co zdarza się z reguły tylko raz.

Skłonność do zdrady. Dotyczy osób, które niewierność mają we krwi. Dotyczy to tych, co mają niskie poczucie wartości oraz brak pewności siebie. Najczęściej jest to domena osobowości narcystycznych.

Odwet. Czyli zdrada w przypadku kiedy wiemy, że sami zostaliśmy zdradzeni. Jest to dosyć częsty powód zdrady. Mścimy się również za inne rozczarowania, na przykład brak satysfakcji seksualnej.

Nieudane małżeństwo. Ten typ zdrady powodowany jest przez problemy małżeńskie. Głównie chodzi tu o intymność, więzi łączące małżonków i seks. Towarzyszy temu brak uczuć, a nawet poczucie odrzucenia. To powoduje próby pocieszenia się w ramionach innej osoby.

Ucieczka. Dotyczy to osób, które w ten sposób kończą nieudany związek. Wiedzą, że po rozstaniu nie będą sami. Zostaną oni obwinieni o zdradę i obwinieni za rozpad związku przez porzuconych partnerów. Druga strona w takim przypadku nie dostrzega własnej winy.

Podwójne życie. Takie osoby prowadzą długoletni romans w momencie, kiedy sami są w związku małżeńskim. Zdarza się, że znajomi takich osób wiedzą o tym i akceptują ten stan rzeczy. Rzadko taki układ udaje się utrzymać w sekrecie.

Romans internetowy. Internet bywa największym zagrożeniem dla związków i dotrzymania wierności w nich. Jest to narzędzie ogólno dostępne i niedrogie we współczesnych czasach. Jednocześnie zachowujemy anonimowość. Są to czynniki idealne do zaspokajania swoich pragnień i ciekawości seksualnych. Tego typu zdrad jest coraz więcej.

 

Seksowna Emilka czeka na Twój seks telefon aby z tobą zdradzić męża

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments