zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Zabawki erotyczne – Nasza seksualność przestaje być tematem tabu. W dzisiejszych czasach coraz chętniej rozmawiamy o seksie i wymieniamy się ze znajomymi doświadczeniami intymnych przeżyć. Coraz chętniej szukamy urozmaiceń łóżkowych igraszek, walcząc z nudą w związku. Niektóre pary upatrują ich w wymianie partnerów seksualnych na jedną noc, a inne stosują róznego rodzaju gadżety. W tym artykule sprawdzimy, jakie zabawki erotyczne dostępne są w sekshopach i jak wpływają one na nasze pożycie erotyczne.

Zabawki erotyczne

Okazuje się, że artykuły z sexshopu cieszą się coraz większą popularnością. Są częściej stosowane jako urozmaicenie łóżkowych igraszek. Zmniejszył się też wstyd przed zakupami w sexshopie. To wszystko powoduje, że rynek zabawek erotycznych się rozwija proponując coraz to nowsze artykuły i prezentując nowe pomysły na zabawę w łóżku. W tej chwili jest ich tak dużo rodzajów, że jedynym co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Co ciekawe, zabawki erotyczne nie jest to wymysł ostatnich dziesięcioleci. Okazuje się, że towarzyszą one ludzkości od ponad 2 tysięcy lat. Archeologowie przeszukujący grobowce członków chińskiej dynastii Han napotykali sztuczne penisy. Były one wyprodukowane z drewna, brązu lub kości słoniowej. Według naukowców zabawki prawdopodobnie miały zaspokajać pragnienia seksualne konkubinom cesarza Han Gaozu. Ten ostatni według doniesień miał dużą liczbę kochanek jednocześnie. Poniżej zamieściliśmy listę zabawek erotycznych, które mogą zmienić Twoje życie erotyczne i wzmocnić doznania.

Kulki waginalne. Zwane też kulkami gejszy. Są one jedną z najpopularniejszych zabawek dla dorosłych. Dodatkowo pomagają one w treningu mięśni dna miednicy oraz uelastyczniają pochwę. Wszystko to wzmaga doznania i przyjemność jaką czerpiemy ze współżycia. Możemy je  stosować podczas zabaw z partnerem oraz samodzielnie i niezauważalnie dla innych. Możemy je włożyć do pochwy idąc na przykład na spacer. W ten sposób podczas ruchu nogami ćwiczymy jednocześnie mięśnie Kegla. Tak więc ta zabawka pełni nie tylko funkcje erotyczne, ale również zdrowotne. Wspomniane spacery z kulkami gejszy w pochwie zapobiegają nietrzymaniu moczu oraz wypadaniu narządów rodnych. Występują one w formie pojedyńczej dla kobiet niedoświadczonych i drobnej budowy ciała lub podwójnej dla kobiet, które już używały tego gadżetu lub mają naturalnie tęższą budowę ciała.

Masażer łechtaczki. Nazywany również wibratorem łechtaczkowym. Nie stosujemy go w sposób wewnątrzpochwowy, lecz na wejściu do niej, gdyż ma na celu pobudzenie łechtaczki oraz warg sromowych. Jest to barto mały gadżet. Mieści się w damskiej torebce. Niektóre wersje tej zabawki są tak zbudowane, aby dostosowywać się do kształtu kobiecego ciała. Dzięki temu możemy go nosić w majtkach. Jest ono doskonałym pomysłem na grę wstępną.

Wibratory i majtki sterowane elektronicznie. Jest to zabawka dla par, które mieszkają osobno. Wibrator jest sterowany za pomocą specjalnej aplikacji na telefon. Tak więc zapewniają kobiecie rozkosz niezależnie, czy jej partner jest na innym kontynencie, czy w drugim pokoju. Istnieją również majtki zawierające masażery. Sterowane są one przez bluetooth.

Pierścień erekcyjny. Jest to gadżet stosowany przez mężczyzn, który wzmaga doznania obojga partnerów. Składa się on z dwóch otworów różnej średnicy oraz stożka stymulującego. Mężczyzna zakłada go na penisa przez mniejszy lub większy otwór, a przez wolny otwór zakłada stożek stymulujący. Stożek ma za zadanie stymulacje łechtaczki. Zabawka ta zapewnia dłuższą i intensywniejszą erekcję. Dostępne są również wersje pierścienia z jednym otworem, które zakłada się u nasady członka. Mają one za zadanie również zwiększenie doznań.

Podwójne dildo dla par. Zabawka w wersji damskiej jest znana już od dawna. Wersja dająca przyjemność obu stronom jest znana od niedawna. Mają one dwa zakończenia. Kobieta wprowadza do pochwy krótszą część gadżetu, a dłuższa służy do stymulacji partneta lub partnerki poprzez stymulację analną. Krótsza część stymuluje łechtaczkę kobiety, która założyła zabawkę.

Farbki do malowania ciała. Przy pomocy farbki i pędzelka lub palca narysujesz na ciele partnera lub partneri dowolne wzory i napisy. Następnie możesz je wylizać. Farbki często zawierają afrodyzjaki i feromony. Mają również różne smaki. Do najpopularniejszych należą waniliowy, czekoladowy i truskawkowy.

Żele stymulujące doznania. Tego typu produktów jest dostępnych wiele rodzajów na rynku. Mają one za zadanie zwiększenie doznań obojga partnerów. Dla pań dostępne są preparaty służące do wmasowywania w łechtaczkę. Mają one działąnie rozgrzewające, schładzające i łaskoczące. Zmniejszają one również suchość pochwy i negatywne odczucia podczas samego stosunku. Często mają one zapach owoców, czekolady oraz zawierają substancje pobudzające, takie jak: kofeina. Są one elementem aromaterapii.

Gadżety do zabawy w wannie lub pod prysznicem. Tu też mamy do wyboru mnogość produktów i rozwiązań. Są one kostruowane w wersjach codziennych i mniejszych dla podróżników. Są to masażery łechtaczki do stosowania w wodzie, aromatyczne herbaty do kąpieli, uchwyty różnych kształtów do zamocowania na ścianie, by mieć na czym się oprzeć podczas stosunku. Dostępne są również tampony do seksu oraz wibrujące gąbki. Tak więc seks możemy uprawiać poza sypialnią.

Jadalna bielizna. W wersji kobiecej są to najczęściej stringi i biustonosze, a w męskiej bokserki. Są to małe pudrowe cukierki umocowane na gumce. Zjadanie ich z miejsc intymnych pobudza oboje partnerów. Cukierki mogą zawierać gluten, co powinno wzbudzić ostrożność u alergików.

Erotyczne gry planszowe. Gry planszowe stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Zawędrowały również do sypialni. Takich łóżkowych wersji jest mnóstwo. Polegają one na wyrzucaniu na kostce odpowiedniej liczby oczek i poruszaniu się do mety. Po drodze trzeba wykonać różnego rodzaju zadania. Do dyspozycji mamy akcesoria takie jak kajdanki, opaski na oczy, czy piórka do miziania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments