Największa baza polskich dziewczyn gotowych na sex przez telefon!Jak uprawiać sex przez telefon?

Pikantne rozmowy telefoniczne to doskonały afrodyzjak. Stosować je można zarówno w związkach, pomiędzy partnerami na przykład na delegacji, ale również single mogą z takiej formy seksualnej zabawy wyciągnąć wiele satysfakcji. Od tego właśnie są seks telefony, które sprawią, że spełnisz swoje największe erotyczne marzenia. Dlaczego warto? Zaletą seks telefonu jest to, że możesz pokazać swoją najbardziej skrywaną naturę, pokazać co cię podnieca, co sprawia, że krew ci szybciej pulsuje w żyłach. Wybierając pikantne rozmowy przez telefon z piękną nieznajomą masz okazję wyzbyć się wszelkich zahamowań – czasami bowiem nawet przy kochanej przez nas osobie krępujemy się, aby wyznać swoje erotyczne marzenia – tutaj nie musisz się tego obawiać. Jak należy zacząć zabawę z seks telefonem aby była ona źródłem rozkoszy i satysfakcji? Poniżej kilka prostych wskazówek.
1

Zadbaj o komfort

Seks to zawsze sprawa intymna, bez względu na to, czy uprawiasz go na żywo czy też przez telefon. Dlatego tak istotną sprawą jest tutaj zapewnienie sobie prywatności. Jeśli masz ochotę poświntuszyć przez telefon z napaloną uczennicą, znudzoną panią domu czy surową nauczycielką, upewnij się, że nikt nie będzie ci przeszkadzał. Nie ma bowiem gorszej sytuacji niż ta, kiedy twoje podniecenie przerwie dzwonek do drzwi czy piszczenie psa, który chce wyjść na spacer. Jeśli więc masz w planach seks telefon, upewnij się, że przez dłuższy czas nikt nie będzie ci przeszkadzał. Bo przecież nie wiadomo, jak wciągnie cie rozmowa z piękną nieznajomą.

2

Postaw na odpowiednią kobietę

Obecnie, korzystając z oferty seks telefonu możesz wybrać kobietę, z którą chcesz rozmawiać. Wiadomo, że duże znaczenie będzie miał tembr jej głosu, ale również wygląd jest istotny. Dlaczego? Ponieważ seks przez telefon jest idealną pożywką dla wyobraźni. Piękna nieznajoma po drugiej stronie zrobi wszystko o czym tylko zamarzysz – a to, jak na ciebie podziała jej głos w dużej mierze zależeć będzie również od tego, jak bardzo kreatywną wyobraźnią możesz się pochwalić.

3

Zadecyduj czego chcesz

Zawsze chciałeś ukarać niegrzeczną partnerkę? Kręcą Cię klapsy i lateksowe ubrania? A może chciałbyś rozdziewiczyć niewinną dziewczynę na skraju kobiecości? A może wolisz, aby to kobieta przejęła stery w swoje ręce i kazała ci robić jej rzeczy, o których ci się nawet nie śniło? To kolejny urok seks telefonu – od Ciebie zależy, jak będzie przebiegała rozmowa. Jeśli chcesz możesz być uległy, możesz dać się sponiewierać seksualnej dominie. Możesz również pokazać jej kto tu rządzi, wydawać rozkazy, mówić co ma zrobić z Tobą w danym momencie. Możesz udawać prawiczka, którego trzeba rozdziewiczyć, czy Don Juana, który niejedną kobietę doprowadził już do rozkoszy. To miejsce na spełnianie swoich najskrytszych fantazji...

4

Z technicznego punktu widzenia

Kolejną istotną kwestią podczas korzystania z seks telefonu jest... telefon z zestawem głośnomówiącym lub zestawem słuchawkowym. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ dzięki temu, że obie ręce będziesz miał wolne, możesz nie tylko słuchać i wyobrażać sobie przyjemność, ale również doprowadzić się do orgazmu za sprawą masturbacji. A do tego przydadzą ci się wolne ręce, jak również przyjemny w dotyku lubrykant, który dodatkowo wzmocni twoje doznania. Jeśli obawiasz się, że podniecający głos z drugiej strony linii może dotrzeć do uszu sąsiadów, to zainwestuj lepiej w zestaw słuchawkowy.

5

Dobrej zabawy

Tych kilka prostych wskazówek sprawi, że Twoja pierwsza przygoda z seks telefonem z pewnością będzie bardzo udana. A co ważne pokaże Ci, że drzemie w Tobie niezwykle kreatywny kochanek, co wcześniej czy później na pewno znajdzie przełożenie w Twoim życiu seksualnym. A więc jeśli potrzebujesz pikantnych doznań, chcesz przeżyć coś nowego i ekscytującego nie czekaj! Wybierz numer i poznaj magię seksu przez telefon.