zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Wśród najnowszych innowacji wpisanych na targ przez markę Brother można wymienić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej głównymi stronami są bardzo intensywne tempo papierze i dość nieduże koszty eksploatacji.

Tusze Międzyzdroje

Producent dał na całkiem inne rozwiązania w terenie mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały dopasowane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania skupia się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka posiada cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX określa się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może dokonywać się w poszczególnym przebiegu. Ułatwia to tak tempo drukowania. Innym ciekawym wyjściem jest innowacyjny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym wyjściem istnieje te cyrkulacja białego atramentu aktywna cały kolej w sposobie czuwania. Układ podawania atramentu jest zabezpieczany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w książki cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach doprowadzających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w wymieszaniu z sposobem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy zbierania się stały w sumy zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie innowacyjnych tuszów. Oczywiście jak każda kolejna technika, wygoda i nowoczesność planuje własną wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z nowoczesną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę cechującą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej określa się niższą wartością i ogromniejszą skalą kolorów też są bardziej pewne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgoda z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z serii panuje dość duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale wprowadzając na zbyt nowoczesne narzędzia. Brother zatrzymuje się ale znacznie niską ceną wydruku i wysoką wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linii Innobella.

Tekst zamieszczono przy zgodności z Brother GTX