zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Sztuka kochania – jak opanować ją do perfekcji?

Jeśli chcemy prowadzić naprawdę udane i szczęśliwe życie erotyczne, sami musimy się o to postarać. Nie możemy oczekiwać od swojego partnera wiecznych i długotrwałych orgazmów, jeżeli nie odwdzięczymy mu się dokładnie tym samym. Zamiast więc mieć wieczne pretensje do swojego kochanka czy kochanki, odkryjmy, na czym polega właściwie ta cała sztuka kochania. Jesteśmy w stanie opanować ją do prawdziwej perfekcji, by następnie każdego zaskakiwać swoimi umiejętnościami w łóżku.

Seks wciąż jest dla nas tematem tabu. Raczej nie rozmawiamy o nim z przyjaciółmi czy rodziną, dlatego też nie mamy skąd czerpać o nim informacji. Na szczęście od niedawna do takich celów służy nam Internet. Zacznijmy zatem szukać w nim stron poświęconych w pełni tematyce erotycznej, by uczyć się z nich regularnie nowych rzeczy. Czytajmy o gadżetach erotycznych i sposobach na ich zastosowanie, poznawajmy różnego typu lubrykanty i odkrywajmy nowe pozycje seksualne. Podobne informacje znajdziemy też w innych źródłach wiedzy – książkach czy specjalistycznych poradnikach. Kupujmy takie wyroby i odkrywajmy wraz z nimi erotyczny świat, wiele się w ten sposób dowiadując.

Sztuka kochania wymaga też praktyki, dlatego nie możemy ograniczać się wyłącznie do poszerzania wiedzy teoretycznej. Gdy już przykładowo odszukamy w sieci najnowocześniejszy wibrator, udajmy się po niego do sex shopu i zainwestujmy w niego swoje pieniądze. Następnie przetestujmy go na sobie, by dopiero później wypróbować go na partnerze i zobaczyć, jak on na niego zareaguje. Przełammy też swoje lęki i obawy, pozwalając sobie na prawdziwe szaleństwa w łóżku. To, co w nim robimy, ma przecież tylko i wyłącznie sprawiać nam oraz naszym kochankom przyjemność.

Nikt nie opanował sztuki kochania w ciągu paru dni, tygodni czy nawet miesięcy. Jeśli naszym marzeniem jest stanie się doskonałymi kochankami, którym dosłownie nikt się nie oprze, po prostu musimy się o to postarać i włożyć w to swoją ciężką pracę. Uczmy się zatem codziennie nowych rzeczy i testujmy je jak najczęściej w praktyce. Sprawmy, by sztuka kochania stała się naszą nową i ogromną pasją.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments