zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Spanking. Niektórzy twierdzą że ich podnieca. Czy to fantazja czy zboczenie? O tym w dzisiejszym artykule
70 877 70 53 wew 124

Spanking – Czy to fantazja czy zboczenie?

Spanking. Niektórzy twierdzą że ich podnieca. Czy to fantazja czy zboczenie? O tym w dzisiejszym artykule

Spanking jest to słowo pochodzące z języka angielskiego i oznacza lanie. Określenie to znalazło obecnie zastosowanie w seksie BDSM (Bondage, Domination, Sadism and Masochizm, czyli wiązanie, dominacja, sadyzm i masochizm). Seks BDSM to rodzaj praktyk seksualnych, w których jedno z partnerów podporządkowuje się drugiemu. Spanking w zabawie łóżkowej oznacza karanie osoby uległej klapsami. Może być wykorzystany do urozmaicenia igraszek łóżkowych, być może poprawienia relacji pomiędzy partnerami, a w niektórych przypadkach nawet do wzmocnienia orgazmu. Zacznijmy zatem od początku.

Spanking jest to dawanie klapsów partnerce lub partnerowi podczas seksu. Celem tego jest wywołanie odczucia niewielkiego bólu, który ma podbijać uczucie satysfakcji ze stosunku. Brzmi dziwnie? Na początku może się tak wydawać. Ale wszystko jest dla ludzi, jeśli ma to swoje granice.

Jeśli chcesz wprowadzić spanking do swojej sypialni to przeprowadź najpierw rozmowę ze swoją partnerką/partnerem. Powiedz szczerze, co byś chciał/chciała nowego spróbować. Być może druga osoba też o tym myślała, ale nie miała odwagi, by się do tego głośno przyznać. Jeśli druga połowa odmówi Ci wprowadzenia skankingu do Waszej sypialni to zrozum ją. Nie zmuszaj do tego, bo może to negatywnie wpłynąć na Waszą relację. Jeśli jednak będzie obópólna zgoda to zacznijcie od delikatnego poklepywania, podszczypywania, a dopiero z czasem wprowadzajcie delikatne i coraz mocniejsze klapsy. To pozwoli na oswojenie się z nowym doznaniem. Podstawową zasadą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pod każdym względem. Wymierzane klapsy muszą trafiać w pośladki. Uderzenia w inne miejsca na ciele mogą przynieść przykre skutki dla zdrowia nie tylko fizycznego, ale także psychicznego. Ponadto konieczne jest ustalenie hasła bezpieczeństwa. To hasło powinno zostać ustalone przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Takie hasło powinno być proste do zapamiętania, ale jednocześnie nie związane z tym co robicie. Może być to na przykład kolor – czerwony oznaczający stop/koniec, a pomarańczowy czy żółty, jako ostrzeżenie zbliżającej się granicy. W haśle bezpieczeńśtwa chodzi o to, by wiadomo było kiedy ma nastąpić przerwa, niezależnie od tego w jakim momencie się w danej chwili znajdujecie. To daje pełne bezpieczeństwo i poczucie, że wszystko jest za obópólną zgodą. Hasło w postaci słowa jest najlepszym wyborem, gdyż jest najczytelniejsze. Są osoby, które podczas klapsów krzyczą, jęczą, wierzgają nogami, ale nie chcą przerywania zabawy. U niektórych klapsy mogą wywoływać nawet orgazm.
Na koniec warto wspomnieć o dostępnych gadżetach/rekwizytach, których możecie użyć dla urozmaicenia zabawy w spanking.

 

Kulki analne – erotyczny gadżet dla pań, który może być wykorzystywany przez nie zarówno w opcji dominacji, jak i uległości. Powinny dać uczucie silniejszych doznań.
Szczotka do włosów – można jej użyć do wymierzania klapsów zamiast ręki. Tylko gładką stroną, a nie tą, która służy do czesania. Zawsze możecie użyć wyobraźni i poszukać w domu innych przedmiotów, które wykorzystacie do zabawy.

Apaszka/Wstążka/Szarfa – co Wam do głowy przyjdzie. Może być wykorzystana do delikatnego związania rąk, zakrycia oczu. Ale tu trzeba pamiętać o haśle bezpieczeństwa, żeby osoba uległa miała możliwość przerwania zabawy, jeśli ta przestanie jej się podobać.

Wszystko jest dla ludzi. To od Was zależy jaka inwencja twórcza poniesie Was w igraszkach. Pamiętajcie jednak, aby nigdy nie przekraczać ustalonych granic i dbać o wspólne bezpieczeństwo – zarówno to fizyczne, jak i psychiczne. Dobrej zabawy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments