seks telefon logos
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Seks z teściową

Sharon była jedenaście lat młodsza ode mnie, kiedy zaczęliśmy się spotykać. Mary, jej matka była mniej więcej tak samo ode mnie starsza. Dobrze się rozumiałem z Sharon, ale niektóre rzeczy nas różniły z powodu różnicy wieku. Jednakże wciąż mieliśmy dobre życie seksualne. Mary była bardzo seksowną kobietą. Bardzo dobrze sobie radziłem w rozmowach z nią. Miała pewne emocjonalne problemy przez tatę Sharon, który zwykł ją bić. Chodziła do psychiatry z tego powodu. Częścią jej terapii był masaż relaksacyjny.

Seks z teściową

Nadszedł czas, kiedy skończyła się jej bezpłatna terapia, więc Mary borykała się z problemami. Ponieważ miałem, że tak powiem zdolne ręce to Sharon zaoferowała Mary moje usługi. Niechętnie zgodziłem się to zrobić, bo poczułem się nieco zawstydzony robieniem masażu mojej teściowej.

Masaże miałem robić, gdy jej męża nie było w domu. Oczywiście on o tym nic nie wiedział. Zostawiłem Sharon w domu i zjawiłem się u Mary wieczorem. Była już ubrana w skąpy szlafrok, który widziałem wiele razy, kiedy ją odwiedzaliśmy, więc nie myślałem o tym.

Poprowadziła mnie na górę do sypialni, gdzie czekały oleje, świece i ręcznik. Miałem krótkie spodenki, żeby nie ubrudzić olejkiem moich dżinsów. Mary leżała na łóżku, tylko ręcznik ukrywał jej godność. Usiadłem na łóżku i  rozpocząłem masaż począwszy od ramion. Wzdrygnęła się, była bardzo spięła. Gdy moje dłonie zaczęły magiczne działania, stała się jak plastelina. Zaczęła jęczeć, gdy moje dłonie owinęły się wokół jej smukłego ciała, moje palce prawie dotykały jej piersi. Zszedłem do pleców i jeszcze niżej, aż muskałem wierzch jej pośladków. Znowu zaczęła jęczeć. Po około półgodzinnej pracy nad jej plecami, zszedłem jeszcze niżej i zacząłem masować nogi. Ponownie nasmarowałem dłonie i zacząłem masować od kostek po jej dół pośladków. Kiedy dotarłem do szczytów jej nóg, lekko je otworzyła. Ręcznik podniósł się nieco, pokazując jej seksowny tyłek. Cóż, byłem zszokowany, ale kontynuowałem. Kiedy moje dłonie chwyciły jej uda, jej nogi rozszerzyły się jeszcze bardziej. Tym razem moje dłonie nie zatrzymały się i kontynuowały, gładząc jej gorący tyłek. Spodziewałem się kopnięcia lub klapsa, ale to nie nastąpiło. Co się stało, to ona podniosła swój tyłek, żeby mnie przywołać do siebie. I tak z moją prawą ręką wciąż na jej dupie, moja lewica zaryzykowała ruchów między jej nogami. Spotkała ją gorąca, mokra cipka, wsunąłem palec do środka, dyszała i szczypała się na moich palcach, a one masowały ją, gdy się o nią ocierałem. Chciałem spróbować jej soków, więc mój język tańczył wokół jej łechtaczki. Podsunęła się do mojego języka.

„Pieprz mnie” – rozkazała zdecydowanie i chociaż wiedzieliśmy, że to złe i że robimy krzywdę Sharon, to było tak dobrze. Tak więc zrzuciłem szorty. Mój kutas stał już na baczność. „Rżnij mnie” – krzyknęła zniecierpliwiona. Czubek mojego penisa wszedł do jej ciepłej, mokrej cipki, mruczała z niecierpliwością, dotykała swojej łechtaczki i pchała się na moją gorliwą męskość, aż do końca. Objąłem ją rękami mocno i zacząłem ruchać jej seksowny tyłek, najpierw powoli, potem coraz szybciej. Jej palce zaczęły wykonywać coraz szybsze ruchy okrężne od momentu, gdy wypełniłem ją swoim twardym rumakiem. Byliśmy opętani, kurwa jak zwierzęta, dopóki nie wybuchnąłem w niej, to było jak błogość, żeby ją pieprzyć. Doszła trzy lub cztery razy, ponieważ jej palce również zrobiły magię.

Po wszystkim mieliśmy poczucie winy, ale pomyślałem sobie – chłopaku było warto. Umyliśmy się pod prysznicem. Zgodziliśmy się nic nie mówić i zachowywać się normalnie, ale następnego dnia było jeszcze lepiej.

Seks z teściową w łóżku Seks z teściową w windzie Seks z teściową w Kuchni

Seksowna Natasza Czeka na Twój seks Telefon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments