zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Seks oralny

Seks oralny jest czynnością seksualną, która może być kompletnym aktem seksualnym doprowadzającym partnera do orgazmu lub elementem gry wstępnej. Wiele osób uważa tą formę współżycia za nienormalną i nienaturalną. Dla wielu jest też czymś wstydliwym. Warto jednak przełamać swoje demony i spróbować lub chociaż dać szanse seksowi oralnemu.

Seks oralny

Seks oralny to nic innego jak stymulowanie narządów płciowych partnera lub partnerki przy pomocy ust, języka i gardła. Seks oralny ma wiele rodzajów. Należą do nich:

Cunnilingus – pieszczenie pochwy i okolic.
Fellatio – pieszczenie penisa i moszny.
Analingus – pobudzanie odbytu.

Seks oralny onanizuje się
Seks oralny onanizuje się

Warto znaleźć własne nazwy pieszczot oralnych, by ułatwić kontakt z partnerem lub partnerką. Najprościej zacząć od określenia miłość francuska. Do seksu oralnego nie możemy być zmuszani i musimy mieć do niego przekonanie oraz chęć. To ma być przyjemność dawania, a nie mordęga. Jeżeli będziemy spięci to skończy się to brakiem przyjemności, a co gorsza zniechęceniem.  Warto zacząć tą formę współżycia z partnerem, którego dobrze znamy i któremu ufamy. Nie zmuszajmy go do tego.

seks oralny orgazm
seks oralny orgazm

Przed tą formą współżycia, jak i przed każdą inną, przyda się szybki prysznic lub wspólna kąpiel. Nie doprowadzimy partnera do zniechęcenia nieprzyjemnymi zapachami. Oczywiście nie przesadzajmy, zapach naturalnych wydzielin jest jak najbardziej w porządku. Jeżeli uważasz, że Twoje narządy płciowe pachną dziwnie to udaj się do lekarza. Może to oznaczać na przykład grzybicę albo zakażenie bakteryjne.

seks oralny wytrysk na twarz
seks oralny wytrysk na twarz

Pierwsze próby mogą być stresujące, bo brniemy w nieznane. Może pojawić się wstyd, zakłopotanie czy niezręczność. Musimy być delikatni i ostrożni. Nie zróbmy partnerowi krzywdy, bo to go zniechęci. Dla penisa wrażliwym punktem jest główka i wędzidełko. Zaleca się delikatną stymulację tych okolic językiem. Można również włożyć większą część członka do ust lub jego całość. Pamiętajmy, że seks przy małej ilości śliny będzie niósł za sobą nieprzyjemne wrażenia dla partnera. Tak więc nawilżenie jest bardzo istotne. Penisa można pieścić jednocześnie ustami i ręką, wykonując ruchy w górę i dół. Możesz również pieścić jądra ustami lub rękoma. Nie jest to konieczne. Uważać trzeba na zęby, aby nie skaleczyć penisa partnerowi.

 

Przy stymulacji pochwy również zalecana jest ostrożność, a przede wszystkim delikatność. Odpuśćmy sobie na początku zbyt intensywne drażnienie lub podgryzanie. Zacznijmy od spokojnych ruchów języka ze szczególną uwagą i ostrożnością przy pieszczeniu łechtaczki. Jest to bardzo wrażliwy element kobiecych genitaliów. Zachowujmy odpowiednią wilgoć pieszczonych części ciała. Przy tym wszystkim musimy zwracać uwagę, jak na pieszczoty reaguje partnerka. Jeżeli cofa się, wzdryga i nie wydaje dźwięków może oznaczać to, że robisz coś źle. Jeżeli rytmicznie wygina biodra, wydaje seksowne odgłosy i pomruki, chwyta za głowę lub szyję to oznacza, że jesteś na dobrej drodze. Dodatkowo dołącz również pocałunki w okolicę pochwy i penetrację pochwy palcami.

Ejakulat ma specyficzny smak. Nie musi on pasować Twojej partnerce. Jeżeli nie chcesz, by doszedł w Twoich ustach, powiedz mu to. Kiedy poczujesz, że zbliża się koniec wysuń członka z ust i skieruj go na twarz, biust lub nogi. Pamiętaj, że sperma ma właściwości ujędrniająco – odmładzające. Szkoda tracić darmowy krem, którego Twój partner ma pod dostatkiem. Dodatkowo widok Ciebie rozsmarowującej ejakulat po piersiach i ciele doprowadzi go do przyjemności, większego podniecenia i może igraszki nie skończą się tylko lodzikiem. Nie zakładaj, że wytrysk w ustach to coś obrzydliwego i niewłaściwego. Jeżeli oboje chcecie tak skończyć współżycie to czemu nie.

Nieprawdziwe jest stwierdzenie, że seks oralny jest całkowicie bezpieczny i nie prowadzi do chorób wenerycznych. Seks oralny to ryzyko zarażenia się kiłą, rzeżączką, chlamydiozą, opryszczką pospolitą oraz brodawczakiem ludzkim. Zarażenie się AIDS podczas miłości francuskiej jest praktycznie niemożliwe, ale nie warto tego lekceważyć. Równie rzadko dochodzi też zarażenia żółtaczką. Warto się jednak zabezpieczyć. Możemy użyć prezerwatywy lub chusteczek do seksu oralnego. Wiadomo, że może to zniechęcić drugą osobę ale warto wytłumaczyć, że chodzi tu o nasze zdrowie. Dodatkowo dla pań proponujemy przecięcie prezerwatywy i stymulacje pochwy przez powstały w ten sposób prostokąt. Jeśli jednak nie chcemy stosować tych metod, a chcemy choć minimalnie się zabezpieczyć nie dopuśćmy, by w ustach partnerki doszło do wytrysku.

Warto poczekać z seksem oralnym, jeżeli w obrębie narządów rodnych mamy jakieś ranki lub owrzodzenia. Seks oralny jest niewskazany w czasie okresu. Przed tym rodzajem seksu nie należy myć zębów, gdyż podczas tej czynności powstają mikrouszkodzenia przez które mogą dostać się szkodliwe drobnoustroje. Poczekaj około 30 minut od mycia zębów.

Seksowna Olga przyjmuje spermę na twarz z połykiem zadzwoń do niej na seks telefon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments