zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Seks Maszewo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego pitym. Określa się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Określa się, iż w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość dziewczyn nie pamięta i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest zupełnie cichy oraz nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane robią ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy również jednej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, a tym, co 70% określiło jako daleko nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to inny najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na sytuacje.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie dużych sumie mięsa, czosnku i cebuli, i najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest dziś w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi być pożądana w efektach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć styl i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ciekawe będzie spanie bez bielizny, i w procesie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i tak zakup żelu do higieny intymnej, który korzysta dobre PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje tym konkretniejsza, im bardziej związana jest Twoja partnerka, więc możliwości na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś stosunkowo niskie. Gdy natomiast wymagasz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Sianów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments