zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Dziś artykuł o seksie hiszpańskim. Jak się kochać w ten sposób? Jest to seks bez stosunku. Zapraszam do lektury.

Seks Hiszpański

Czym jest seks po hiszpańsku? Czym się charakteryzuje? Jest to inna forma stosunku seksualnego mogąca wprowadzić trochę urozmaicenia do sypialni i dać nowe, ciekawe doznania. Niektórzy uważają ją za perwersyjną i mocno wyrafinowaną, inni zaś za dyskryminującą pewną grupę kobiet – tych, których natura nie obdarzyła dużym biustem. Zatem przyjrzyjmy się jej bliżej na czym pozycja na Hiszpana polega.

Na ogół biust partnerki w tradycyjnych pozycjach nie ma znaczenia, natomiast w tej – a i owszem. Większy biust może dawać lepsze doznania mężczyźnie biorącemu udział w stosunku. Mimo to warto, by kobiety nawet z niewielkim biustem wypróbowały taki rodzaj seksu. Nawet ten przewiduje coś dla nich, mianowicie kilka pozycji dla kobiet z mniej obfitymi piersiami. Skoro mowa o biuście to zapewne część osób już na tym etapie się domyśla, na czym seks hiszpański polega. Otóż pozycja na Hiszpana opiera się na stosunku międzypiersiowym. Zadaniem mężczyzny jest umiejscowienie członka pomiędzy piersiami kobiety i wykonywaniu ruchów frakcyjnych. W tym układzie to mężczyzna jest stroną dominującą i zarazem czerpiącą największą przyjemność z odbywanego stosunku. Kobiety, które lubią być zdominowane w łóżku mogą chętnie korzystać z owej pozycji. Dla osiągnięcia najlepszych efektów potrzebne jest obustronne zaufanie, ustalenie przebiegu takiego stosunku wedle upodobań obojga partnerów. Między innymi te elementy wpłyną na stopień satysfakcji. W klasycznej wersji seksu hiszpańskiego kobieta leży na plecach i ściska biust. Mężyczna natomiast klęka okrakiem na nią i wprowadza członka pomiędzy piersi kobiety. Penis skierowany jest w stronę twarzy partnerki. Mężczyzna wykonuje rytmiczne ruchy. W tej pozycji można dołączyć oralne pieszczoty, jest to jednak kwestia ustalenia pomiędzy partnerami. Mężczyzna może dotykać i pieścić sutki kobiety, albo zająć się pieszczotami dłonią stref erogennych okolicy krocza i łechtaczki. Ta wersja jest najwygodniejsza dla pań z dużym biustem. Zapewnia ona również najwięcej zadowolenia panom. Dla pań z mniejszymi piersiami przewidziano inne warianty seksu hiszpańskiego. Jeden z nich polega na zamianie miejscami. Mianowicie mężczyzna leży na plecach, zaś kobieta pochyla się nad jego penisem i zwisającymi piersiami go obejmuje. Siłą grawitacji piersi w tej pozycji wydają się być łatwiejsze do złapania w ręce i większe, co może trochę ułatwiać taki rodzaj stosunku. Kolejny wariant może odbywać się na siedzącao. Mężczyzna siada na krześle, bądź na brzegu łóżka, a partnerka klęka przed nim i wkłada pomiędzy piersi jego członka. Wybór wariantu należy do Was.

Mężczyźni uważają seks hiszpański za podniecającą formę stosunku. Zwłaszcza panom, którzy lubią dominować może dodatkowo przynosić satysfakcję. Ponadto można włączyć tutaj elementy seksu oralnego. Seks po hiszpańsku może być przyjemny i satysfakcjonujący dla obydwu stron. Jeśli chodzi o przyjemność dla kobiety to przede wszystkim liczy się tutaj jej nastawienie. Panie, które nie lubią być całkowicie uległe mogą nie polubić tej formy zabawy erotycznej. Zadowolenie kobiety w dużej mierze zależy od mężczyzny. Jeśli skupi się on tylko na sobie, to kobieta nie otrzyma żadnej przyjemności z owego stosunku. Natomiast, jeśli będzie pieścił przy tym jej strefy erogenne to może i ona osiągnąć zadowolenie.

Artykuł powstał dzięki portalowi seks randki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments