zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Seks grupowy

O seksie grupowym mówimy w przypadku, gdy współżyją ze sobą więcej niż trzy osoby. Uczestnicząc w takiej formie współżycia należy pamiętać, że nikt nie może być zmuszany do kontaktu z każdym. Musi występować obopólna zgoda. Nie ma jednego sposobu uczestnictwa i włączenia się do seksu grupowego. Trzeba działać intuicyjnie. Seks grupowy może mieć formę spotkania dwóch par, które kochają się ze sobą zmieniając partnerów, może też przyjąć postać orgii, gdzie uczestniczący w niej kochankowie idą na całość nie patrząc na płeć i orientację.

Seks grupowy

Jeżeli macie ochotę na seks grupowy warto zaproponować to swojemu partnerowi, bo może podziela te fantazje. Nie jest to jednak dobry pomysł, jeżeli Wasz związek przechodzi kryzys lub jeżeli któreś z Was jest zazdrosne. Propozycje najlepiej wysunąć podczas współżycia. Partner będzie tak rozgrzany, że wszelkie niegrzeczne propozycje mogą zostać zaakceptowane. Ważne jest, aby druga osoba nie pomyślała, że propozycja wynika z niedociągnięć albo niezadowolenia z Waszego seksu. Dodatkowo można podkreślić, że ta fantazja bez jego udziału nie ma sensu. W ten sposób może pomysł przypaść mu do gustu. Trzeba pamiętać, że seks grupowy jest złamaniem pewnego tabu. Ty obserwujesz innych podczas uprawiania seksu, ale Ty też jesteś obserwowany. Jeżeli masz siłę, by dźwignąć to musisz pamiętać o pewnych zasadach. Jeżeli jesteś kobietą to uważaj oferując swojemu partnerowi seks z nim i jeszcze jakimś mężczyzną. Może to negatywnie wpłynąć na jego ego.

Jeżeli masz za sobą aprobatę Twojego partnera to teraz ważne jest, abyście dobrze dobrali osoby z którymi będziecie się kochać. Muszą to być ludzie, którzy podzielają Wasze fantazje. Najłatwiej będzie się Wam zrelaksować, jeżeli to będą Wasi znajomi. Trzeba pamiętać, że jeżeli wystąpi zazdrość może nastąpić zerwanie przyjaźni. Dlatego najbezpieczniejsze jest zaproszenie obcych osób. Możemy ich poszukać w sieci. Jest mnóstwo portali z ogłoszeniami towarzyskimi oraz ofert spotkań na seks grupowy, tzw. Swingersów. Istnieją nawet kluby swingersów. Należąc do takiego klubu nie musimy uprawiać seksu ze wszystkimi członkami. Te o dobrej renomie mają zasadę uszanuj odmowę. Można też szukać w anonsach towarzyskich. Należy sprawdzić czy dana osoba ma podobne fantazje i upodobania łóżkowe. Po wyborze partnerów trzeba wybrać miejsce. Ten wybór zależy od tego, gdzie czujecie się dobrze. Może to być Wasze własne łóżko, hotel albo klub swingersów.

Przed rozpoczęciem seksu grupowego należy ustalić zasady, żeby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji. Są to proste ustalenia, kto kocha się z kim, w jakiej pozycji i jak. I co zrobić, gdy jedno z Was osiągnie orgazm. Warto ustalić hasło, które będzie oznaczało koniec danej czynności seksualnej. Często granice pękają, gdy partnerzy zażyją za dużo alkoholu lub narkotyków. Następnego dnia może być kac moralny. Ważne jest to, by zachować równowagę płci. Nie dopuść do sytuacji, gdy pań będzie znacznie mniej i będą czuły przymus odbycia stosunku z większą liczbą mężczyzn. Zadbajcie o zabezpieczenia. Prezerwatywy zapobiegną zarażeniu wirusem HIV lub chorobami wenerycznymi.

Seks grupowy może zmienić Wasz związek. Może też wiele do niego wnieść. Z jednej strony to ciekawy eksperyment, a z drugiej strony może on zwiększyć nasze zaufanie i intymność. Seks grupowy to również okazja do nauki nowych pozycji oraz nauki nowych umiejętności. Doświadczenie współżycia grupowego sprawia, iż stajemy się lepszymi kochankami. Dowiadujemy się też wiele o swoich ukrytych pragnieniach.

Do wad seksu grupowego może należeć to, że jest to trudny sprawdzian dla związku, w którym są jakieś niesnaski. Zdarza się, że pojawia się potem wstyd i zakłopotanie. Pojawia się zaborczość, zazdrość i poczucie winy. Istnieje też ryzyko pojawienia się uczucia do osoby z poza związku, czyli pojawia się ryzyko zdrady. Wizja widoku Twojego partnera uprawiającego seks z inną osobą może być podniecająca, dopóki pozostaje w sferze marzeń. W realu może stać się to bardzo nieprzyjemne. Tak więc zanim podejmiesz działania grupowe zastanów się nad wszystkimi aspektami seksu grupowego. Czy warto iść w tą pikantną fantazję? To sprawa indywidualna każdego z nas.

Seksowna Beata Czeka na Kontakt seks Telefon zadzwoń i umów się na seks grupowy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments