zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Seks analny

Seks analny jest to forma współżycia, w której stymulowany jest odbyt. Do tej czynności niekoniecznie musi być użyty członek. Możemy wykorzystać dłoń, wibrator lub język. Ten rodzaj seksu jest popularny u par homoseksualnych, ale również heteroseksualnych, gdyż w sposób znaczący zmniejsza ryzyko zajścia w ciążę.

 

Seks analny – wady i zalety. Czy zawsze to przyjemność a może zboczenie

Odbyt może być bardzo wrażliwą, a na pewno najbardziej unerwioną częścią ciała. U mężczyzn homoseksualnych seks analny wiąże się również z masażem prostaty, a u kobiet następuje masaż ścian pochwy. Ten rodzaj współżycia niesie za sobą ryzyko zakażenia różnymi chorobami. Tak więc warto poczytać najpierw o czynnikach ryzyka jakie niesie za sobą seks analny, by spróbować je zminimalizować.

Czasami możemy się spotkać z określeniem seksu analnego jako miłości greckiej. Powszechna opinia mówi, że właśnie Grecy zapoczątkowali tą formę współżycia. W starożytności wierzono, że nasienie ma moc uświęcającą. Warto zauważyć, że często w Grecji praktykowano kontakty homoseksualne. W starożytnym Rzymie prostytutki stosowały stymulację odbytów u klientów, którzy mieli problem z wytryskiem. Seks analny był powszechnie praktykowany pomimo zakazów kościoła. W czasach nam bardziej współczesnych, seks analny stosowany jest stosowany jako skuteczna metoda antykoncepcji, popularna szczególnie u klasy pracującej. Jedna trzecia kobiet i mężczyzn w wieku 18 – 40 lat otwarcie przyznaje się do regularnego praktykowania tego sposobu miłości, a tylko 8% nigdy nie próbowało seksu analnego.

Seks analny to nie tylko stymulacja członkiem odbytu. Poniżej zajmiemy się innymi równie popularnymi formami seksu analnego.

Fisting. Jest najniebezpieczniejszą dla zdrowia formą seksu analnego. Praktykują ją głównie ludzie ze środowisk sado maso. Fisting polega na włożeniu całej dłoni przez odbyt do jelita grubego. Pamiętaj,  zanim rozpoczniesz fisting z partnerem należy rozluźnić stronę bierną kontaktu seksualnego. Dodatkowo trzeba używać dużo lubrykantów. Dodatkowo warto pamiętać o:

Użyciu rękawiczek, aby uniknąć zakażenia wirusem HIV
Uważaj, abyś partnerowi nie zrobił krzywdy, aby na przykład nie skaleczyć paznokciem odbytnicy
Wepchnięcie pięści do jelita może doprowadzić do śmierci partnera.
Seks analny może prowadzić do perforacji jelita, nietrzymania kału, jak również wypadania odbytnicy.

Seks analny uwielbiam
Seks analny uwielbiam

Odbytnica nie jest tak unerwiona jak pochwa, więc strona bierna może nie czuć, że dzieje się coś niedobrego. Tak więc fisting warto wykonywać z osobą, do której ma się całkowite zaufanie. Zwolennicy tej metody współżycia bronią się mówiąc, że picie alkoholu czy przechodzenie przez ulice też jest niebezpieczne, a ludzie robią to na co dzień. Twierdzą, że nogę można złamać w swojej łazience poślizgując się na mokrej powierzchni, a złe stosowanie klasycznych pozycji seksualnych może powodować też uszkodzenie partnera.

Rimming. To forma seksu oralno-analnego, czyli lizanie odbytu partnera. Z reguły jest to wstęp do stosunku analnego. Ta forma współżycia nie niesie za sobą ryzyka zachorowania wirusem HIV, ale należy pamiętać, żeby robić to z osobą, której stan zdrowia jest nam znany, aby nie zachorować na żółtaczkę, kiłę i inne choroby weneryczne.

Uprawiając seks analny ponosimy większe ryzyko niż przy tradycyjnej formie zbliżenia. Pobudzanie członkiem odbytu może doprowadzić do wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą płciową. Związane jest to z naszą anatomią. Nabłonek odbytnicy jest dużo cieńszy. Tak więc warto tą formę miłości uprawiać stosując prezerwatywy. Dodatkowo zapobiegają one uszkodzeniom naczyń krwionośnych w odbytnicy. Współżycie analne wiąże się z uczuciem parcia i odczuciem wypróżniania. Normalnie w przewodzie pokarmowym uczucie jest nam znane w momencie parcia wywoływanego przez stolec, przez pozostały czas odbytnica jest pusta. Wiele osób nie praktykuje seksu analnego, dlatego, że uważają one, że nie jest on wolny od zanieczyszczeń. Zaleca się zrobienie lewatywy przed stosunkiem analnym. Czy warto spróbować tej formy miłości? Trudno powiedzieć. Jednak seks grecki jest coraz bardziej popularny, ale nie wyparł tradycyjnych form współżycia, czyli stosunków dopochwowych i oralnych.

Seks analny to dla ciebie seksowna Marlena Czeka na Twój seks telefon abyś jej załadowął w dupę swojego penisa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments