zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Monotonia w łóżku

Nuda i rutyna w łóżku? To chyba problem jaki nawiedza każdy związek, który ciągnie się dłuższy czas i stanowi dla niego poważne zagrożenie.

Rutyna, nuda i monotonia w łóżku?

Seks staje się rzadszy, znacznie mniej ekscytujący, rutynowy i po prostu nudny. Partnerka wykonuje go dla zasady, bo od czasu do czasu trzeba, niemal wcale nie odczuwając podniecenia, partner z kolei używa tej okazji jako jednej z niewielu, aby się po prostu wyżyć, również bez żadnej ekscytacji i fajerwerków. Powoduje to na dłuższą metę frustrację w związku, kłótnie na inne tematy, spowodowane zdenerwowaniem i pogarsza jakość całego życia.

Monotonia w łóżku lekarstwo na to mały fetysz
Monotonia w łóżku lekarstwo na to mały fetysz

Ale przecież nie musi tak być! Przecież można uprawiać seks z ekscytacją, nawet po kilku lub kilkunastu latach małżeństwa. I nie jest to o dziwo tak trudne, jak może się wydawać. Aby znacznie poprawić nasze życie seksualne nie musimy też wydawać małej fortuny na gadżety i zabawki, chociaż zabawki erotyczne to duża pomoc.

Zacznijmy od początku. Większość osób, które nie odczuwają satysfakcji ze swojego życia seksualnego nawet o tym nie rozmawia z drugą połówką. Może pokręci nosem, obrazi się, ale nie rozmawia o tym wprost, bez nerwów, w chwili, kiedy obie osoby mają czas. I to jest pierwszy błąd. O problemach trzeba rozmawiać. Niezależnie od ich natury. Oczywiście, znacznie łatwiej jest porozmawiać na temat problemów w pracy, uczelni czy problemów ze znajomymi. Ale jeżeli nie będziemy rozmawiać o seksie, to jakim cudem ma on się stać nagle lepszy? Jest drobna szansa, że druga osoba w związku sama podejmie jakieś kroki i nas zaskoczy, ale czemu to nie mielibyśmy być właśnie tą osobą, która zaskoczy?

Wiele problemów przewija się w kółko, niezależnie od wieku, religii czy innych okoliczności. Jedną z podstawowych spraw, jakie utrudniają szczęśliwy seks jest znudzenie. Znudzenie drugą osobą. Kiedy wszystko zawsze wygląda tak samo, jest kompletnie przewidywalne, doskonale wiemy co się stanie za chwilę, bo było tak samo od kilku lat. Dlatego dobrze jest w takiej sytuacji dorzucić coś nowego. Tylko co? Spróbujmy sobie przypomnieć początek związku, gdzie często zanim poszło się do łóżka, trzeba się było postarać. Ogolić się, mężczyzna odpowiednio na brodzie, a kobieta między nogami, wyperfumować, pójść razem na kolację i spacer, wypić w międzyczasie w domu lub restauracji butelkę wina i dopiero po takim wstępie udać się do łóżka. W długich związkach to praktycznie zanika, całkowicie niezauważalnie, a jednak stanowi bardzo ważny element, szczególnie dla kobiet. Czują się chciane, czują, że ktoś się dla nich stara. A to powoduje z kolei, że i one zaczynają się starać.

Następnym krokiem, jaki mogą podjąć obie strony jest odświeżenie sytuacji już w samej sypialni lub gdziekolwiek indziej, gdzie postanowimy się kochać. Bardzo ciekawym pomysłem na przełamanie i nudy, i braku ochoty na seks są afrodyzjaki. Obecnie są dostępne w bardzo wielu miejscach, sex shopach i Internecie i nie kosztują wiele. Na próbę możemy kupić małe opakowanie i spróbować dolać naszej drugiej połówce do drinka. Efekty bywają zaskakujące, kiedy osoba nagle, po długiej przerwie poczuje bardzo mocne pożądanie i ochotę na seks, najlepiej tu i teraz. Oczywiście nie należy tu z używaniem przesadzać i po pierwszej niespodziance powiedzieć, co zrobiliśmy. Jest bardzo duża szansa, że afrodyzjaki staną się okazjonalnym dodatkiem, który może znacznie urozmaicić życie seksualne.

seksowne laski w lateksie lekarstwo na monotonia w łóżku
seksowne laski w lateksie lekarstwo na monotonia w łóżku

Następnym krokiem mogą być najróżniejsze zabawki. Od wibratorów, poprzez kajdanki, piórka do łaskotania i wiele innych zabawek. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować, możecie pozwolić sobie na tańsze zamienniki różnych gadżetów i zobaczyć co się spodoba podczas seksu. Obecnie poza markowymi produktami istnieje bardzo dużo chińskich, tanich zamienników. Ich żywotność jest zwykle krótka, ale wystarczą na pewno na pierwszy raz, aby stwierdzić co się podoba, a co nie. Jeżeli możecie ustalić z partnerem, to warto razem wybrać się do sex shopu i przejrzeć dostępne gadżety. Jeżeli wstydzicie się wybrać w takie miejsce, można razem przejrzeć oferty w Internecie. A jeżeli druga połówka nie wykazuje zainteresowania, możecie podjąć ryzyko i zakupić kilka rzeczy na próbę. W kosztach do 100zł można już kupić kilka różnych zabawek i zobaczyć, jak wyjdzie. Wiele osób zupełnie inaczej podchodzi do idei wybierania i kupowania gadżetów erotycznych, ale bariery często znikają, kiedy okazuje się, że my już je kupiliśmy i możemy się zacząć bawić. Z czasem, kiedy wypracujecie co sprawia największą frajdę podczas seksu, można wtedy zakupić wybrane zabawki w wersji profesjonalnej, które nie rozlecą się na kawałki po użyciu dwa razy.

Kolejnym pomysłem może być sprowokowanie rozmowy o seksie. Wiele osób, szczególnie kobiet, odczuwa barierę przed rozmawianiem o tym, a często nawet nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę je kręci. Dobrym pomysłem może okazać się stworzenie okazji do rozmowy. Taką okazją może być np. zaproponowanie wspólnego obejrzenia filmów pornograficznych. Nagle, kiedy zobaczymy na ekranie coś nowego, innego od naszej codzienności, możemy zdać sobie sprawę, że nas to kręci. A korzystając ze sposobności, możemy od razu nową sztuczkę przetestować. Innym pomysłem na rozmowę może być wizyta w sex shopie. Nawet nie po to, aby cokolwiek tam kupić. Sama obecność w miejscu, którego kwintesencją jest seks, sprawia, że znacznie łatwiej rozmawia się na takie tematy. A wiedząc co się podoba, mamy sporą szansę naprawić i polepszyć nasze życie seksualne.

Trzeba eksperymentować. Szukać nowych doznań i nowych gadżetów. Szukać nowych pomysłów, czytać o nowych sztuczkach i metodach i próbować wprowadzać je w życie. Bo inaczej popadniemy w rutynę w seksie, a rutyna w końcu zabije każde życie seksualne.

Częste i popularne tematy: monotonia w łóżku kobietą monotonia w łóżku mężczyzną monotonia w łóżku monotonia w łóżku co zmienić

 

Seksowna Gabrysia czeka na Twoje fetysze erotyczne. Seksowna Gabrysia To Twoje lekarstwo na monotonie i nudę w łóżku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments