zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Przykłady fetyszy

W założeniu seks powinien sprawiać przyjemność, a niektórzy ludzie, żeby osiągnąć maksymalną satysfakcję seksualną potrzebują różnych bodźców/fetyszy. Wśród wspomnianych bodźców znajdują się najróżniejsze „dziwactwa”, a przynajmniej tak odbierane są przez większość ludzi. Oto przykłady 6 dziwnych fetyszy.

Przykłady fetyszy

1. Asfiksjofilia – jest to fetysz zarówno dziwny jak i niebezpieczny dla zdrowia. Jest bodźcem polegającym na niedotlenieniu, wskutek duszenia bądź poddania się podduszeniu. W sklepach erotycznych nie brakuje masek i innych „zabawek” związanych z tym fetyszem.

2. Autoginefilia – dziwny fetysz i w dodatku jeden z tych, gdzie nie potrzeba kontaktu fizycznego, ani z człowiekiem, ani przedmiotem, ani inną żywą istotą. Wystarczy sama wyobraźnia. W tym przypadku do podniecenia dochodzi, gdy mężczyzna wyobraża sobie siebie jako kobietę.

3. Klizmafilia – większość osób nie lubi lewatywy, uważa ją za nieprzyjemną i korzysta tylko w ostateczności. Są jednak fetyszyści, dla których lewatywa jest konieczna, aby osiągnąć satysfakcję seksualną.

4. Dendrofilia – w tym przypadku obiektem spełnienia seksualnego stają się drzewa. Oczywiście nie jest to pierwsze lepsze drzewo musi one spełniać w zależności od gustu różne wymagania. Niektóre osoby z tym fetyszem poddają się leczeniu, a inne uważają, że to ich pobudza seksualnie i nikogo nie powinno to obchodzić. W końcu takie sprawy to sprawa indywidualna, a oni nikomu nie wyrządzają krzywdy. Jednak spotkanie człowieka uprawiającego seks z drzewem byłoby co najmniej dziwne.

5. Lizanie klamek – jest to japoński fetysz, choć występuje też w innych krajach. Polega on po prostu na lizaniu klamek i podniecaniu się tym.

6. Oculolinctus – fetysz, gdzie podniecenie osiąga się poprzez lizanie gałek ocznych.

Wyżej wymienione fetysze w oczach wielu ludzi uchodzą za dziwne i z tego też powodu część osób nie chcą być wyśmianym, bądź chcąc uniknąć niepotrzebnych komentarzy nie przyznaje się do nich i udaje, że podoba się im inny rodzaj seksu. Oczywiście takie postępowanie nie prowadzi do niczego dobrego, a seks nie daje takiej przyjemności jaką powinien lub co gorsza nie daje jej wcale. Dopóki bodźce/fetysze nie są niebezpieczne powinno się o nich mówić swojemu partnerowi, aby jedna i druga strona były zadowolone z seksu, a osoby trzecie raczej nie powinny się interesować takimi intymnymi sprawami.

 

Dominująca Weronika czeka na twój seks telefon, dla ciebie spełni wszelkie marzenia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments