zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przypisuje się co dziwić, podczas tej funkcje powinien dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Recz

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przypisuje się co dziwić, podczas tej funkcje powinien dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny jak go malują! Czy inaczej, nie taka duża kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna być dużo odpowiednią temperaturę woda? Właściwie jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie pewno żyć za gorąca, a z kolei powietrze nie powinno być dokuczliwie zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie akcesoria się wyposażyć? Na pewno wskazane będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej ustawić w zakresie ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Recz

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na bliskich rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak by się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie ułożona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale kontroluje się wanienka ze stojakiem, bo nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i pięknie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy stanowią problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje też bardzo miejsca, ponieważ stojak jest podawany a bogata go ukryć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawę dziecka, zatem istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Recz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments