zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Para podczas seksu oralnego

Stajesz przed lustrem patrząc na własne ciało w swojej czarnej seksownej bieliźnie: wysokie czarne szpilki, czarne koronkowe pończochy, najmniejsze z czarnych stringów i dopasowany stanik. Twoja dłoń wsuwa się w pierścień z pępka, który podkreśla silny, umięśniony brzuch. Twoje palce znikają pod Twoimi majteczkami i westchnienie opuszcza Twoje usta, gdy docierają do miejsca przeznaczenia.

Dawanie i branie – para podczas seksu oralnego

Kątem oka dostrzegasz moje odbicie w lustrze, gdy podchodzę do Ciebie. Słyszę bicie swojego serca, gdy otulam Cię rękoma, moje usta układają się na Twojej szyi i czujesz mój oddech w swym uchu i mój nagi tors na Twoich plecach.

Moja lewa ręka ląduje na Twojej małej piersi i czujesz jak ściskam Twój sutek. Położyłem prawą rękę na Twojej, którą masz pod swoimi majtkami i popycham czubki palców w kierunku ich celu.

Czujesz mojego twardego kutasa, który sterczy przez moje slipy w kierunku Twojego tyłka. Jest pomiędzy Twoimi umięśnionymi pośladkami. Cofasz się, by wzmocnić uczucie.

Moja ręka popycha opuszki palców na łechtaczce i delikatnie pieści ją. Czujesz podekscytowanie, które wciąga wraz ze wzrostem ciśnienia i kiedy poruszam ręką w dół, obracając dłonią coraz szybciej i szczypiąc łechtaczkę, budując ciepło.

Moje usta atakują teraz Twoją szyję jak krwawiące wycieki. Moja ręka jest szorstka na Twojej piersi, szczypanie i ciągnięcie Twojego sutka bardzo podnieca. Mój kutas mocno wbija się w Twoje pośladki, a moje palce otwierają wargi cipki, ukąpane w Twojej wilgoci. Wchodzą w Ciebie powoli, najpierw jeden, a potem drugi. Ty naciskasz do przodu, aby poczuć je, a następnie do tyłu, aby utrzymać nacisk mojego kutasa między pośladkami.

Tańczymy razem spleceni, gdy atakuję Twoje ciało, całuję Cię szorstko w szyję, Twój sutek jest rozciągnięty i skręcony, Twoja cipa zaatakowana, a łechtaczka nadmiernie pobudzona! Następnie wulkan eksploduje, orgazm powstający wewnątrz Ciebie przejmuje kontrolę nad Twoim ciałem. Czuję, jak się trzęsiesz, czuję jak dochodzisz na moich palcach. Czuje te wstrząsy również na moim kutasie.

A potem powoli się uspokajasz, opierasz się o mój tułów, ręce zwisają swobodnie po Twojej stronie. Podnoszę palce do Twoich ust i wsuwam jednego obok drugiego między wargi i na  język. Czuję, jak Twój język oblizuje moje palce, gdy usta wciągają je. Smakujesz sama, smak orgazmu, smak Twojej cipki i czujesz nową wolę poruszającą się powoli w Tobie, pragnienie większej ilości początków powstających w Tobie ….. ale teraz moja kolej …

Odwracam Cię. Położyłem ręce na biodrach i popchnąłem Cię na kolana. Wiesz, czego chcę, czego pragnę… Zdejmujesz ze mnie moje majtki, uwalniając mojego kutasa. Twój język jak u węża liże czubek mojego kutasa … i czuję ciepło, Twoje usta owinięte wokół fiuta. Jęknę z pożądania. Twoje usta i język drażnią mnie, to jest rozkosz, której nie mogę znieść, ale tak bardzo pragnę.

Moje ręce energicznie owijają się wokół Twoich włosów, wydałaś westchnienie z bólu, ale mnie to nie obchodzi, bo należysz do mnie! Jest tylko jedna rzecz, która się liczy …. mój kogut ma wybuchnąć. Używam Twoich ust dla mojej przyjemności; Poruszam Twoją głową do tyłu i do przodu, tak jak mój kutas wślizguje się głęboko w Twoją jamę ustną. Czuję, że Twoje zęby go drapią, czuję ssącą moc Twoich ust, gdy próbuje go wyjąć. Wrażenie Twojego nosa uderzającego w mój brzuch, gdy wbijam mojego penisa głęboko, bardzo głęboko w Twoje usta, a Twoje dławienie sprawia, że czuję się Twoim właścicielem. Chcę tylko pieprzyć Twoje usta … pozwól mi. Chcesz mi się podobać, chcesz poczuć, jak wybucham w Twoich ustach, dowodząc mocy, którą masz nade mną! … a potem przez chwilę stoję nieruchomo. Moje ręce zaciskają ciasno włosy, jęk podnosi się z moich wnętrzności i wychodzi mi pod uchem przez usta … aaaah, a potem przyciągam Twoją głowę do siebie, napinasz się na chwilę, a potem odpoczywasz, abyś mogła przyjąć moje nasienie. Pompuję i pompuję, a Ty przełkniesz to wszystko … prawie wszystko.

Kiedy skończę, ledwie mogąc stanąć na moich nogach, powoli wstajesz, ręce biegną po moich bokach, paznokcie skrobią moją skórę. Zbliżasz swoje usta do moich, całujesz mnie … Twój język kręci kółka w moich ustach … i gdy nasze języki rozpoczynają bitwę, dajesz mi swój prezent … moje nasienie.

Para podczas seksu oralnego Para podczas seksu oralnego Para podczas seksu oralnego

Seksowna Arabka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments