zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Ognisty seks Zara wiedziała, czego chcę. Powiedziałem jej, co sprawia, że się podniecam. Dzisiaj użyła wszystkich moich wskazówek, żeby mnie zaskoczyć. Zara powiedziała mi, że jest w mieście i zastanawiała się, czy możemy się spotkać. Powiedziałem: „oczywiście”. Kilka dobrych sesji seksualnych odbyliśmy kilka lat temu. Miała niesamowite umiejętności, które podziwiałem. Nie miałem nic przeciwko pieprzeniu młodych cipek, ale zawsze miały problemy z robieniem laski.

Ognisty seks

Pierwszy raz kiedy uprawialiśmy seks, nie powiedziałem jej o moich preferencjach. Zajęło nam to wiele bolesnych godzin, zanim doszedłem w jej cipce, aż w końcu zdecydowała się zrobić mi loda. Oh, kiedy jej usta owinęły mojego fiuta, byłem w ekstazie. Poruszyła głowę mojego kutasa i wylizywała wszystkie soki z mojego fiuta zanim doszedłem. Połknęła całego mojego grubego kutasa. Wsadziła sobie go, aż do gardła. Nie mogłem nic zrobić, poza cieszeniem się chwilą. Jej głowa poruszała się w górę i w dół, a ja leżałem na podłodze, czując się jak w niebie. Zajęło mi to pięć sekund, by wybuchnąć w jej ustach. Próbowała połknąć całą moją spermę, ale było jej za dużo. Po wszystkim powiedziałem jej o moich preferencjach seksualnych.

A teraz była już w drodze, żeby się ze mną spotkać. Wspomniała o barze hotelowym w centrum. Dojście do niego zajęłoby mi 15 minut, więc przygotowałem się dość szybko. Nie mogłem się doczekać jej wizyty. Dostałem już erekcję, tylko myśląc o spotkaniu z nią. Ale przypomniałem sobie, co Zara zażądała w swoim tekście: „Nie masturbuj się. Chcę cały Twój ładunek tylko dla mnie.” Miała na sobie czarny skórzany strój, uśmiechnęła się do mnie nieprzyzwoicie. Wiedziała, że skórzany strój sprawi, że zacznie mnie nosić. Czułem, że mój kutas rośnie. Miała także skórzane buty, sięgające jej do kolan. Wyglądała tak gorąco. Obdarzyła mnie lekkim pocałunkiem na ustach, ale wystarczająco, by sprawić, że przebiegł mnie dreszcz. Jej usta były czerwone od szminki. Ooohh, nie mogłem się doczekać, aż te czerwone usta będą bawiły się moim fiutem.

Ognisty seks
Ognisty seks

Ognisty seks

A potem potarła moją dłoń i o mój Boże !!! Miała także na sobie skórzane rękawiczki !!! To było spełnienie marzeń. Nie sądziłem, że mogę poczekać. Dała mi sygnał, bym usiadł obok niej. Zamówiła dla mnie drinka. Nie obchodziło mnie to, co zamówiła, szczerze mówiąc. Przesyłaliśmy sobie wiadomości tekstowe, głównie o mojej fantazji. Jak nakręciło mnie jej ubranie, jak chciałbym, żeby jej czerwone usta pożerały mojego fiuta. W rzeczywistości byłoby odwrotnie. To byłby mój kutas pożerający jej usta. I była tam, ze wszystkim, co ma fantazje, była prawdziwa. Wiedziała, że jestem napalony jak diabli. Dała mi swoją kartę hotelową i szepnęła mi do ucha. „Idź do pokoju.” W pokoju jest instrukcja dla Ciebie. Jej wargi były tak blisko mojego płatka ucha, że czułem jej słodki oddech. Skinąłem głową twierdząco. Ona dowodziła. Kocham to. Poszedłem do pokoju, na czwartym piętrze. Czułem, jak ludzie gapią się na moje wybrzuszone spodnie. W pokoju było ciemno. Kurtyna była zaciągnięta, ale w pokoju było niewiele świec zapachowych, które dawały wystarczającą ilość światła do zobaczenia. Łóżko było duże z poręczami. Do nich przywiązane były długie kawałki materiału, którymi Zara chyba zamierzała mnie skrępować.

Krępowanie!!! Kolejna moja fantazja. Zara naprawdę wiedziała, jak mnie nakręcić!!! Rozglądałem się za instrukcją, o której wspomniała, i znalazłem ją na krześle pośrodku drugiego końca pokoju. „Rozbierz się, załóż opaskę na oczy i usiądź na krześle!” Szybko się rozebrałem. Mój kutas był twardy jak skała i cieszę się, że mógł wydostać się z moich spodni, żeby mieć trochę wolności. Dałem mu kilka uderzeń, zanim sięgnąłem po opaskę, zawiązałem oczy i czekałem na krześle. Usłyszałem kogoś przy drzwiach. Byłem taki podekscytowany. Mój kutas był taki podekscytowany, że mogłem poczuć, że robi się wilgotny i soki wyciekają z niego. Ona chyba to dostrzegła, bo od razu go polizała. Ktoś wszedł. Poczekaj, poczułem obecność więcej niż jednej osoby. Jedna osoba stała obok mnie, pocałowała mnie w policzek, a po zapachu wiedziałem, że to Zara. „Muszę związać ręce za tobą, napalony chłopcze”. Użyła jedwabnego szalika, żeby związać mi ręce. Nie miałem czasu na protest, ponieważ w tym samym czasie usta lizały szyb mojego fiuta. Mmmmmhhhhhh, rozchyliłem szeroko nogi i pchnąłem się do niej, założyłem, że dodatkowa osoba była kobietą. Ale ona przestała lizać. Pogłaskała resztę mojego kutasa gołą ręką.

I zaczęła ssać znowu mojego fiuta, wsadzała go głęboko do jej ciepłych i mokrych ust. Ciągle się w nią wciskałem. Mój kutas cieszył się jej ciepłym językiem. Powoli poruszała ustami, pieprząc mojego fiuta. Żałowałem, że nie mogę trzymać jej głowy, wcisnąć go głębiej, ale nie mogłem. Moje ręce były związane. Mogłem tylko jęczeć, płakać i łapać powietrze od czasu do czasu.”Zara, nie mogę już tego znieść. Mam zamiar dojść. Zara otworzyła mi opaskę na oczy, a teraz widziałem młodą kobietę, która cieszyła się moim kutasem. Zara pocałowała mnie i powiedziała: „Śmiało. Możesz w niej się spuścić.” Zara rozwiązała mi dłonie, a ja szybko przytrzymałem głowę kobiety i pchnąłem w jej usta mojego kutasa, by głębiej go połknęła. To było niesamowite. Wystrzeliłem ładunek do jej ust. Jej usta nie pomieściły całej spermy. Musiała szybko wyciągnąć kutasa z ust, żeby zaczerpnąć powietrza. Zdyszałem sję. Dobrze było uwolnić całe podniecenie. Kobieta uśmiechnęła się do mnie. „Masz bardzo miłego kutasa.” I wyszła z pokoju. Zara podała mi szklankę wody. „Czy Ci się podobało?” Zapytała. Kiwnąłem głową twierdząco. Potarła moje udo starą rękawiczką i wiedziała, że to mnie podnieca. „Myślę, że muszę znów cię związać”.

Ognisty seks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments