zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Niegrzeczna zakonnica

Miły, spokojny wieczór przerwał dzwon kościelny. Nadszedł czas na wieczorną modlitwę. Siostry zgromadziły się w głównym budynku, gdzie odbywało się późne spotkanie. Siostra Mary była nieco z tyłu, konwulsyjnie szukając czegoś. „O mój Boże, gdzie jest mój modlitewnik? Nie mogłam gdzieś go zostawić.” – rozważała miejsce pozostawienia zguby. Spóźnienie się na spotkanie modlitewne miało surowe konsekwencje od przeoryszy. Rozpaczliwie próbowała sobie przypomnieć, gdzie zostawiła cholerny modlitewnik. „Może zostawiłam w magazynku kuchennym?” Atak paniki powoli owładnął dziewczynę. Miała tylko kilka minut na przemyślenie tej sytuacji.

Niegrzeczna zakonnica

Weszła do kuchennego magazynu szybkimi krokami. Na dworze było prawie ciemno i ledwo mogła dostrzec otoczenie. „Nie pomyślałam o świecach, prawda?”- warknęła pod nosem. Żartem było szukanie ciemnej książki w pokoju bez światła. Dziewczyna próbowała nie tracić nadziei i szukała nieszczęsnego modlitewnika. „Drogi Boże, dlaczego właśnie teraz? Nie sądzę, żebym kiedykolwiek zawiodła w stosunku do Ciebie. Nie zrobiłam do tej pory niczego zabronionego.” – wypowiedziała zrezygnowanym i błagalnym głosem. Nie mogła znaleźć modlitewnika nigdzie, przewertowała wszystkie półki. Cóż, Bóg rozwiąże sam problem – pomyślała. Otworzyła drzwi i chciała wyjść, ale poczuła czyjeś silne ramię wokół talii. Jej usta były zamknięte obcą męską dłonią. Przyjemny męski głos cicho szepnął jej do ucha.

Niegrzeczna zakonnica czeka na Ciebie
Niegrzeczna zakonnica czeka na Ciebie

– „Nie krzycz. Nie zrobię Ci krzywdy. Zamknij drzwi i posłuchaj mnie. Kiwnij głową, jeśli się zgadzasz.” Dziewczyna została zamrożona na kilka sekund, ale potem lekko skinęła głową.

„Ok. Teraz zdejmę rękę z Twoich ust, a Ty pozostaniesz cicho. Obiecujesz?” Dziewczyna jeszcze raz kiwnęła głową. „Dobra dziewczynka. Mam na imię Gabriel. Jestem dezerterem. Przyszedłem do Twojego klasztoru przez przypadek i zgubiłem się. Znalazłem kuchnię. Dziękuję, nie jestem już głodny … „.
„Czego ode mnie chcesz?” – Przerwała mu siostra Mary. – „Będą mnie szukać.”

Jego niski głos stał się przyjemniejszy i bardziej uwodzicielski.

„Moja droga, nie miałem kobiecego ciała przez ponad sześć miesięcy. Jak myślisz, czego chcę?” Dziewczyna głośno przełknęła ślinę.

– „Jestem zakonnicą. Nie mogę dać Ci tego, czego chcesz. „ – odparła.
– „Cóż, nie sądzę, aby Bóg był zbyt zdenerwowany. I jestem pewien, że Ty też tego chcesz. ” – odpowiedział mężczyzna.
– „Ja … ja nie mogę. O czym mówisz? Żaden mężczyzna mnie nie dotykał.”

„Zadam Ci tylko jedno pytanie i chcę uczciwej odpowiedzi. Będę wiedział, czy kłamiesz, czy nie. Jesteś gotowa?”
„Nie, nie jestem, muszę iść. Zostaw mnie w spokoju. Nie powiem nikomu o Tobie.”

 

Dłoń mężczyzny ostrożnie trzymała tył jej głowy i lekko obrócił ją w lewo. Jego usta ledwie dotykały jej ucha, wysyłając ciepłe fale wzdłuż jej ciała.

„Powiedz mi, czy zakonnice mają fantazje na temat mężczyzn? Czy siostry się masturbują?” Dziewczyna zamarła na pół sekundy. Wyraźnie wyobrażała sobie scenę z ogrodu Eden. Prawdopodobnie Ewa została uwiedziona w ten sam sposób. Nie mogła pozbyć się obrazu i musiała powiedzieć prawdę nieznajomemu.
„Wiedziałem to.” – mężczyzna zaczął się śmiać. – „Bardzo się cieszę, że znalazłem niegrzeczną zakonnicę. Chcę, żebyś zaczęła się dotykać. Teraz!”

Niegrzeczna zakonnica od tyłu w dupala
Niegrzeczna zakonnica od tyłu w dupala

Siostra Mary zamknęła oczy i zaczęła się intensywnie modlić. Czy to może być jej kara za utratę modlitewnika? W tym samym czasie nie mogła przestać myśleć, jak ekscytująca była obecna sytuacja. Nie widziała mężczyzny, ale chciała wiedzieć, jak wygląda. Jakiego koloru są jego oczy? Jaki kształt mają jego usta? Wszystkie jej skąpe fantazje pojawiły się w tej samej sekundzie. Był naprawdę uwodzicielem. Dziewczyna poczuła jego ciepłe pocałunki na szyi, a to sprawiło, że nogi jej osłabły.

„Chcę podciągnąć Twój habit i dotknąć cipkę palcami. Chcę się z Tobą bawić.” Nie miała czasu się kłócić, jego pełne usta zakrywały jej usta. Jego ręka „walczyła” z habitem, a on delikatnie całował jej dolną wargę. – „Pomóż mi spotkać się z Twoimi palcami wewnątrz Twojej słodkiej cipki.”

 

Jego usta były tak soczyste. Zakonnica prawie straciła rozum z powodu jego pocałunków. Jej dłoń podciągnęła habit i dała mu dostęp do centrum jej przyjemności. Czuła, jak ręka mężczyzny zakrywa jej własną. Jego palec delikatnie wślizgnął się do środka. – „Mmm, moja dziewczyna nie jest dziewicą. Świetne znalezisko. Nie chciałem Cię zbezcześcić. Tak ciasno i mokro. Dotknij swojej łechtaczki. Chcę wiedzieć, że bawimy się razem.” Znów znalazł jej usta. Jego pocałunki stały się głębsze. Jego chuj chciał być w środku i nie mógł się doczekać. Spotkają się jeszcze raz i on będzie miał wszystko. Teraz chciał zdobyć jej zaufanie. Chciał, żeby na niego poczekała, fantazjowała o nim.

Biedna zakonnica straciła poczucie czasu. Wszystko było takie nierzeczywiste. Próbowała przekonać sama siebie, że jest prawdziwą zakonnicą i wkrótce będzie należeć do Boga. Zamiast tego jest masturbowana przez brudnego żołnierza. Jaka szkoda! Bitwa o jej myśli została przerwana falami pożądania. Jej cipka była taka wrażliwa i spuchnięta. Niemal jęknęła w jego ustach. Dziewczyna poczuła, jak wziął jej palec, zebrał soki i zaczął drażnić jej delikatny guzik. Ona masturbowała się, ale z męską ręką. Orgazm pojawił się nieoczekiwanie. Fale przyjemności przechodziły przez jej ciało. Mężczyzna odwrócił jej ciało w swoją stronę i położył się na niej. Wciąż próbowała uspokoić oddech.

– „Co robisz?” – zapytała zakonnica
„Ładnie pachniesz. Po prostu nie mogę tego dłużej znieść. Muszę Cię wypróbować. ” – odpowiedział żołnierz.

Niegrzeczna zakonnica rozebrana zakonnica
Niegrzeczna zakonnica rozebrana zakonnica

Dziewczyna lekko krzyknęła, gdy jego ostry język zaczął atakować jej delikatną skórę. Mocne i ciężkie liźnięcia nie pozwoliły jej się zrelaksować. Zaczął lizać jej cipkę. To było tak erotyczne, tak wrażliwe, takie zabronione. Chciała więcej. Zbliżał się kolejny orgazm. Facet wiedział jak doprowadzić kobietę do szaleństwa swoimi palcami i ustami. Zakonnica wbiła zęby w rękaw, tłumiąc krzyk. Całe ciało trzęsło się falami orgazmu.

Kiedy mężczyzna skończył, szepnął jej do ucha.

– „Przyjadę na jeszcze jedną noc, ale wtedy Cię przelecę. Zrobię to głęboko i mocno. I nie będziesz miała nikogo po mnie. Będę Twoim ostatnim mężczyzną. Będę właścicielem Twojej cipki. Zrobię wszystko, co chcę.” Dał jej coś. – „Myślę, że tego szukałaś. Bardzo interesująca książka, kiedy nie jesteś głodna.” Oddał jej kolejny długi pocałunek. – „Myśl o mnie. Lubię, gdy dziewczyna jest mokra przeze mnie.”

Nieznajomy otworzył drzwi i wyszedł.

Ciąg dalszy nastąpi.

Niegrzeczna zakonnica przebranie Niegrzeczna zakonnica struj Niegrzeczna zakonnica w łóżku

Seksowna Sylwia  czeka na twój seks telefon aby się przebrać dla Ciebie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments