zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Najpopularniejsze pozycje seksualne?

Najpopularniejsze pozycje seksualne

Jak uprawiamy seks? Jakie pozycje wybieramy? Czy nasz wybór to kwestia doznań czy bardziej wygody? W artykule również 10 pozycji w jakich lubimy się oddawać uciechom łóżkowym.

Najpopularniejsze pozycje seksualne

Jak wiadomo od dawien dawna współżycie i popęd seksualny jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Nie tylko ze względu na przyjemność łóżkowych igraszek, ale też ze względu na instynkt przetrwania i podtrzymania gatunku. Zauroczenie i  popęd był powodem konfliktów i wojen od tysięcy lat. Jakie pozycje najczęściej wybieramy, kiedy się kochamy? Dowiesz się z tego artykułu. Poniżej przedstawię dziesięć najpopularniejszych pozycji seksualnych.

Wybór ten jest często kwestią wygody. Jest ona ważna, by być podczas stosunku odprężonym i zrelaksowanym. Na drugim planie jest inwencja twórcza kochanków. Wybieramy więc pozycje, w których czujemy się dobrze i dają nam gwarancje rozkoszy. Tak więc poniżej, ze względu na powyższe, zamieszczam ranking dziesięciu najczęstszy pozycji seksualnych.

Pozycja na misjonarza. Kobieta leży na plecach z rozchylonymi udami. Dzięki temu partner ma pełen dostęp do pochwy. Układa się on między nogami partnerki. Większość par uznaje ją za bardzo komfortową. Dodatkowo umożliwia kontakt wzrokowy, pocałunki, szeptanie do ucha. Mężczyzna ma poczucie dominacji nad kobietą. Kobieta uległości i poddania partnerowi. Jest to klasyczna pozycja błędnie określana jako nudna.

Łyżeczki. Partnerka kładzie się na boku, tuż przed mężczyzną, który mocno wtula się w jej plecy. Jest to bardzo intymna pozycja zbliżająca partnerów. Zaletą jest nietypowy kąt penetracji, a także swobodne ręce partnera, którymi może pieścić ciało partnerki.

Na jeźdźca. Partner kładzie się na plecach. Kobieta siada na jego biodrach wsuwając człona do pochwy. Panie lubią tą pozycję, gdyż dominują w niej. One nadają tempo i rytm ruchów i pchnięć. Mężczyzna za to może masować biodra i piersi unoszącej i opadającej na nim partnerki.

Bogini. Pozycja podobna do pozycji na jeźdźca, lecz tym razem partner znajduje się w pozycji siedzącej, a partnerka go dosiada. Tak samo jak w poprzedniej pozycji to kobieta ma kontrolę nad zbliżeniem. Wykorzystajcie do niej złożone łóżko, krzesło albo inny mebel na którym można usiąść.

Od tyłu. Ta pozycja ma wiele form. Najpopularniejsza nazywa się „na pieska”. Dostarcza ona silnych doznań obojgu partnerom. Kontrolę nad stosunkiem ma tu mężczyzna. Ma on poczucie dominacji, penetracja jest bardzo głęboka, co zapewnia dodatkowe bodźce wzrokowe i nie tylko.

Głębia oceanu. Pozycja podobna do pozycji na misjonarza. Tym razem kobieta zarzuca nogi na ramiona partnera. Kobieta decyduje o prędkości i głębokości penetracji. Wymaga ona nieco wprawy, jednak macie ze sobą kontakt wzrokowy i możliwość pieszczot.

Trzcina. Kobieta leży na plecach, gdy mężczyzna jest między jej udami. Partnerka unosi się na stopach, a partner chwyta ją za biodra i podciąga ku sobie. Kobieta wygina plecy w łuk i opiera się na karku. Partner cały czas trzyma partnerkę za biodra.

Kwiat lotosu. Kobieta leży na plecach, składa nogi w kwiat lotosu. Mężczyzna jest pomiędzy nimi. Ta pozycja dale uczucie wyjątkowej bliskości, gdyż kobieta mocno obejmuje partnera nogami i rękoma.

Kochankowie. Kobieta i mężczyzna stają twarzami do siebie i zaczynają się pieścić. Po pewnym czasie pochwa naturalnie się otwiera i ułatwia penetrację. Jeżeli partnerzy są różnego wzrostu można zastosować jakiś stopień lub kobieta może założyć wysokie obcasy.

Słoń. Zaczynamy od pozycji na pieska. Następnie kobieta kładzie się coraz bardziej, tak by mężczyzna ją przykrywał. Dobrze jak partnerka zostawi nogi rozchylone. Partner powinien wesprzeć się na ramionach, by całkowicie nie przygnieść kobiety, jednocześnie zapewniając sobie lepszą pozycję do ruchu.

Najpopularniejsze pozycje seksualne Seksowna Aleksandra czek na twój gorący Seks telefon.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk z Gdańska
Patryk z Gdańska
6 lat temu

Pierwszy raz spotykam się z takimi nazwami w przypadku niektórych pozycji. Na przykład „słoń”, hmm… wcześniej o tym nie słyszałem, żeby miało to jakąś nazwę. Warto czasem poczytać