zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Kwas hialuronowy to podstawa, która tak żyje w polskim systemie. Jest elementem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stanowi element mazi stawowej oraz przebywa w ciele szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego odkryjemy w skórze. Po 25. roku trwania jego liczbę stopniowo się zmniejsza, a proces ten niezwykle przyspiesza po czterdziestce. Na wesele kwas hialuronowy jest dzisiaj grany w pielęgnacji a potrafimy łatwo przedstawiać jego braki. Zobacz, dlaczego warto wziąć po kosmetyki z kwasem hialuronowym lub jego prawdziwą postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to układ, który pochłania wodę w postaci właściwej, czyli, mówiąc najprościej, działa jej odzyskać naturalne piękno i odpowiednią formę. Skóra młoda jest odpowiednią ilość kwasu hialuronowego, a jest zgodna, gładka i silna. Wraz z procesem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, a my zaczynamy zauważać zmarszczki i utratę elastyczności. Nic dziwnego – jedna cząsteczka kwasu jest w mieszkanie wiązać około 250 cząsteczek wody, oraz jego brak jest mocno znany.

Kwas hialuronowy podawany jest w medycynie estetycznej także do niwelowania oznak starzenia, kiedy i zwiększania oraz nawilżania ust. Sięgają po niego również ortopedzi. Stanowi bowiem składnik mazi stawowej, oraz jego podjęcie pomaga w niwelowaniu wielu chorobie.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie ale ze względu na spektakularne działanie, lecz też na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw stosować go także w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), kiedy i posiadać z jego dóbr w twarze kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy zlokalizować w wielu gotowych kosmetykach. Producenci zachęcają nas kremami i maseczkami z smakiem tego składnika. Objawia się jednak, że kwas hialuronowy możemy kupić te jako produkt inny i dopasowywać go z drogimi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, wnikając w sferę rogową naskórka i odżywiając cerę od wewnątrz. Artykuł ten pozostawia na skórze delikatny, ochronny film i utrzymuje ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do domowej pielęgnacji odnajdziesz w możliwości naszej firmy kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz wiązać z innymi materiałami. Dodaj kroplę produktu do bliskiego serum, maseczki lub kosmetyku i uważaj, jak wymienia się Twoja skóra. Możesz jeszcze stosować go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem przetrzymywać w szczelnym opakowaniu i zabezpieczać przed bezpośrednim kontaktem światła, wilgoci i powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie wykorzystuj na skórę zranioną czyli po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz sprezentować sobie idealnie gładką skórę bez konieczności odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dzisiaj zamów swój kwas hialuronowy, by odpowiednio nawilżyć skórę i zapomnieć o objawach starzenia!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments