zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Jak uprawiać seks w wannie ?

Jak uprawiać seks w wannie  – Znudził Ci się seks w łóżku? Chcesz wypróbować coś nowego? Może spróbujesz seksu w wannie? Ta fantazja erotyczna to nie wytwór wyobraźni jednej osoby, ale coraz częściej występujące zjawisko wśród par. Odkryjemy trochę z rąbka tajemnicy, które pozycje są najlepsze w takich oryginalnych warunkach oraz zobaczymy jak może wyglądać gra wstępna w łazience. Na wstępie podpowiadamy, że komfort współżycia podczas kąpieli podniosą nawilżające lubrykanty, gdyż naturalne nawilżenie miejsc intymnych jest naruszone przez wodę.
Wyżej wspomniany seks w wannie może być świetnym sposobem na urozmaicenie życia intymnego i doświadczeniem ciekawych i nowych doznań. Może to być satysfakcjonujące. Antykoncepcję należy dostosować do warunków, ale nie jest to niemożliwe.

Jak uprawiać seks w wannie

Zacznijmy od początku. Warto przygotować sobie romantyczną atmosferę, niczym scenę z filmów. Będzie ona podkręcała nastroje i dodawała trochę przyjemności. Można zafundować sobie szampana, wino, dużą ilość piany, a w dużej łazience rozstawić świece zapachowe lub rozsypać płatki róż. Każda opcja jest dobra, byle by odpowiadała obydwojgu partnerom. W tak nietypowym miejscu do kochania trzeba pamiętać o kilku sprawach.

 

Pierwsza kwestia to antykoncepcja. Na to należy zwrócić odpowiednią uwagę, gdyż woda nie zmniejsza ryzyka zajścia w ciążę. Jeśli nie planujecie teraz dziecka to proponujemy tabletki antykoncepcyjne, gdyż łatwiej będzie się zabezpieczyć. Prezerwatywa działa, ale trzeba ją dobrze założyć (najlepiej przed wejściem do kąpieli), bo potem zakładanie jej w ciasnej wannie jest utrudnione. Jeszcze jedna ważna uwaga – trzeba wiedzieć, że niektóre kosmetyki i płyny do kąpieli mogą spowodować jej uszkodzenie. Druga sprawa to nawilżenie stref intymnych, a przede wszystkim pochwy. Choć może się wydawać, że w wodzie będzie odpowiednie nawilżenie to tu muszę zmartwić – jest wręcz odwrotnie. Woda wpływa na wysuszenie pochwy, a to może skutkować nieprzyjemnymi doznaniami, takimi jak obtarcia czy pieczenie.

Jak uprawiać seks w wannie 1
Jak uprawiać seks w wannie 1

Warto skorzystać podczas współżycia z lubrykantów, szczególnie wodoodpornych, które są na bazie silikonu produkowane. Oddanie moczu po stosunku przez kobietę oczyszcza cewkę moczową i zapobiega zakażeniom. Trzecią sprawą godną uwagi to odpowiednia temperatura wody. Gorąca kąpiel wpłynie negatywnie, gdyż może spowodować przegrzanie jąder, przyspieszenie bicia serca i podniesienie ciśnienia, a co za tymi dwoma ostatnimi idzie może wywołać zawroty głowy i co gorsza omdlenie.  Dlatego zamiast temperatury około 40 stopni Celsjusza to warto nalać trochę chłodniejszą, mniej więcej 25 do 30 stopni Celsjusza.

Taka temperatura zapewni relaks i rozluźnienie, a także da odpowiednią ilość ciepła. Ilość wody też nie może być po brzegi wanny, jeśli nie chcecie mieć powodzi w łazience. Czwarta, ale jakże ważna kwestia współżycia w wannie dotyczy bezpieczeństwa. Chodzi o to, by nie poślizgnąć się w wannie lub na kafelkach łazienkowych, szczególnie, jeśli użyta jest duża ilość lubrykantów, płynów czy innych kosmetyków. Najlepsze będzie unikanie pozycji stojącej w tej opcji kochania. Ostatnia sprawa dotyczy zakończenia kąpieli. To, że zakończycie igraszki wannowe nie musi oznaczać końca miłosnych doznań. Dobrym sposobemm jest wytarcie się wzajemne ręcznikiem, nabalsamowanie ciał i kontynuacja igraszek w sypialni. Bo kto powiedział, że na łazienkowych przyjemnościach ma się to skończyć.

Jak uprawiać seks w wannie

Skoro omówiliśmy kilka kwestii związanych z seksem w wannie to teraz zajmijmy się meritum sprawy, czyli najlepszymi pozycjami. Nie oszukujmy się, nie będzie to taki sam seks jak ten w sypialni. W łazience mamy zdecydowanie mniej miejsca niż w łóżku, mniej wygody, a za to dużo wody. Przyjrzyjmy się zatem pozycjom..

Pozycja na jeźdźca. Klasyczna pozycja, taka sama jak w przypadku współżycia w łóżku. Mężczyzna siada wygodnie, kobieta siada na nim. Członek wędruje do pochwy. Kobieta porusza miednicą w przód oraz w tył, unosi się i opada. W tym czasie mężczyzna może pieścić piersi kobiety, jej łechtaczkę, brzuch czy też uda.

Jak uprawiać seks w wannie 2
Jak uprawiać seks w wannie 2

Pozycja bogini. Tak samo, jak w pozycji na jeźdźca mężczyzna siada, a na nim siada kobieta. Członek znów wprowadzany jest do pochwy. W tym przypadku kobieta oplata swoimi nogami mężczyznę i wykonuje ruchy trące narządów płciowych, zwane również ruchami frykcyjnymi. Partner może dłońmi oplatać ciało kobiety. Ta pozycja zapewnia dużą wygodę, a przede wszystkim bliskość kochanków.

Zakochane pandy.

Partnerzy siadają naprzeciwko siebie twarzami. Mężczyzna z lekko rozchylonymi nogami tak, by kobeita mogła wejść między nie i opleść mężczyznę swoimi nogami. Członek wędruje do pochwy. Ta pozycja daje szansę na stymulację dłońmi ciała, ale utrudnia wykonywanie szybkich pchnięć, szczególnie, jeśli kochankowie są zanurzeni w wodzi.
Lotos.
Kochankowie siadają naprzeciw siebie, jednocześnie opierając się na ramionach wyciągniętych do tyłu. Następnie zginają nogi w kolanach, splatają je i przysuwają miednice najbliżej jak się da do siebie. Członek powinien zostać umieszczony w pochwie. W tej pozycji stymulacja dłońmi odpada, ale za to mamy szansę na cieszenie się długim seksem, a ponadto utrzymywaniem kontaktu wzrokowego z partnerem/partnerką.
Na pieska.

Kobieta klęka, przytrzymuje się brzegu wanny, wypinając pupę jak najbardziej do tyłu. Mężczyzna klęka za nią i wkłada członka do pochwy.
Dwoje na huśtawce.

Pozycja ta działa mocno stymulująco na kobietę. Mężczyzna siada i wyprostowuje nogi. Kobieta siada na nim. Członek należy wprowadzić do pochwy. Obydwoje odchylają się jak najmocniej do tyłu.

Yab-Yum – Jak uprawiać seks w wannie
Pozycja ta pochodzi z seksu tantrycznego. W seksie tantrycznym kobieta to energia yin, a mężczyzna to yang. W trakcie seksu ona daje mu swoją energię duchową, a on jej fizyczną.Mężczyzna siedzi i ma skrzyżowane nogi. Kobieta siada na nim i oplata go nogami w pasie. Kołyszcząc swoimi biodrami powinna ocierać łechtaczką o penisa. Gdy ten stanie na baczność to wprowadza go do pochwy. Przez cały czas obydwoje partnerów powinno prawą ręką trzymać kark drugiej osoby, zaś lewą trzymać na kości ogonowej partnera/partnerki.
To już wszystkie propozycje pozycji dobrych w przypadku seksu w wannie. Mamy nadzieję, że ten artykuł pobudzi Waszą wyobraźnię i pozwoli na radość ze współżycia w mniej typowym miejscu niż łóżko.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments