zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę ?

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę – Łechtaczka to silnie unerwiony element kobiecego ciała, odpowiednik męskiego penisa. Podczas seksu ma ona za zadanie zapewnić tylko i wyłącznie przyjemność ze stosunku. Aby tak było wymaga ona specjalnego, delikatnego traktowania. Każda kobieta wymaga innych pieszczot i to jakich potrzebuje jest tajemnicą alkowy.

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę

Łechtaczka zbudowana jest w taki sam sposób jak męski członek, tylko, że w miniaturze. Składa się ona z trzonu o długości 2mm i żołędzi o średnicy około 5mm.  Ta ostatnia jest bardzo mocno unerwiona, a co za tym idzie wrażliwa na dotyk. Łechtaczki tak jak i męskie prącie różnią się wyglądem, długością , kształtem i położeniem. Co ciekawe najczęstszym pytaniem zadawanym przez mężczyzn jest „Gdzie jest łechtaczka?” To nie dziwne, że mają z tym problem. Znalezienie łechtaczki to najważniejsza sprawa w grze miłosnej. Większość kobiet ma orgazm łechtaczkowy lub łechtaczkowo-pochwowy, a nawet jeśli mają tylko ten pochwowy to pobudzanie łechtaczki nadaje więcej przyjemności z igraszek miłosnych. Tak więc ważne jest wiedzieć jak pieścić łechtaczkę.

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę 2
Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę 2

I z tym pytaniem zaczynają się kłopoty. Niestety niewielki odsetek panów wie, jak to prawidłowo robić. Ci co nie potrafią jak już znajdą łechtaczkę to „miętolą” ją bez sensu uważając, że to jest ok. Bzdura. To nie prowadzi do niczego dobrego, a przede wszystkim na pewno nie jest przyjemne. Dodatkowo Ci, którzy wiedzą, że kobieta potrzebuje dłuższej gry wstępnej szarpią i maltretują łechtaczkę w nieskończoność jednocześnie jęki bólu kobiety odbierając za miłosne odgłosy. Tak naprawdę pobudzenie łechtaczki u partnerki jest sprawą indywidualną każdej kobiety, a dokładnie jej wrażliwości. Trzeba słuchać, co partnerka mówi  do Ciebie, co jej się podoba, a co nie. Tak w ogóle to najlepiej jak sama pokaże jak pieścić tą część ciała.

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę 1
Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę 1

Najczęstszym błędem podczas stymulacji łechtaczki jest jej gubienie. Podczas pieszczenia jej żołądź grubieje, następnie podnosi się do spojenia łonowego, a po chwili się zmniejsza. To sprawia wrażenie, że łechtaczka ucieka. Kolejnym błędem jest niewłaściwy sposób pobudzania. Potrafi to doprowadzić u kobiety do rezygnacji z dalszej gry. Tak więc dalej zajmiemy się, co wolno, a czego nie powinno się robić podczas pieszczot łechtaczki. Aby prawidłowo pieścić łechtaczkę wykonuj to w następujący sposób:

Na początek pobudzaj całą dłonią wzgórek łonowy.
Następnie jednym palcem łechtaczkę.
Na początku rób to delikatnie, z czasem coraz mocniej, lecz tak, by nie przekroczyć progu bólu.
Zmieniaj nie tylko moc i intensywność pieszczot, ale też i kierunek ruchu.
Dotykaj  i uciskaj jednocześnie jej wzgórka, łechtaczki i warg sromowych.
Wykorzystaj do pieszczot techniki oralne. Pobudzaj językiem nie tylko łechtaczkę, ale też wargi sromowe i wejście do pochwy.
Pieść naprzemiennie dłonią i językiem.
Pobudzaj łechtaczkę członkiem. Jest to możliwe w pozycji bocznej lub na jeźdźca. W innych też, ale wymaga to większej sprawności.

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę
Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę

Skoro wiemy, co ta część ciała lubi zastanówmy się teraz, czego nie lubi. Są to następujące rzeczy:

Nagłe przerwanie stymulacji  i przejście do stosunku – wywoła ból.
Zbyt silnych bodźców.
Zbyt długiego pobudzania.
Niewygodna pozycja, w której partner pieści łechtaczkę.
Brak reakcji bądź znajomości sygnałów wysyłanych przez kobietę.
Znudzenia jedną formą stymulacji.

Pamiętajmy, że nie ma znaczenia w jaki sposób przeżywa kobieta orgazm. Ważne, że szczytuje. Nie jest ważne, żeby robiła to jednocześnie z partnerem. Niektóre panie nie potrafią robić tego podczas stosunku, a jedynie stymulacja zapewnia im orgazm. Skoro jednak nasze panie mają już taki narząd dany przez naturę jak łechtaczka tylko dla ich przyjemności wykorzystujmy to Drodzy Panowie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments