zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Jak pieścić penisa ręką – Poznanie tajników sztuki miłosnej przez oboje partnerów powoduje, że oboje kochanków czerpie przyjemność ze wspólnego seksu, a co za tym idzie częściej mają ochotę na erotyczne igraszki. Ważne jest poznanie właściwych technik stymulacji punktów erogennych oraz narządów płciowych oraz dodatkowo słuchanie sygnałów i znaków dawanych przez naszą drugą połówkę podczas podejmowania czynności seksualnych.

Jak pieścić penisa ręką

Dziś zajmiemy się tematem pieszczenia męskiego przyrodzenia ręką w taki sposób, by doprowadzić naszego lubego do niezapomnianego orgazmu. Artykuł kierujemy również do Pań, które mają opory przed stymulacją męskiego prącia ustami. Nie rezygnujcie z zabawy męskim przyrodzeniem. To, że nie lubicie seksu oralnego nie jest powodem do wstydu. Możecie przecież dać przyjemność swojemu facetowi na przykład ręką. Nasza seksualność i upodobania łóżkowe jest sprawą indywidualną każdego z nas. Nikt do niczego nie może zmuszać, ale można próbować przekonywać, by łamać kolejne granice, a wtedy wasze życie erotyczne będzie miało więcej pieprzu niż nudy. Najistotniejsze jest byście się dogadywali w związku i w łóżku, rozumieli swoje potrzeby seksualne, ale też obawy i ograniczenia.

Jak pieścić penisa ręką

Po dość długim wstępie przejdźmy do meritum. Jak pieścić penisa ręką, aby Wasz partner wystartował z łóżka podczas orgazmu? Oto kilka informacji i wskazówek. Na penisie i w jego okolicach znajduje się pięć punktów erogennych.

Są to:

Żołądź
Wędzidełko
Szef moszny i krocza
Krocze
Męski punkt G

Poradzimy Ci jak ich dotykać, by facet eksplodował z przyjemności. Skupienie punktów, które przynoszą facetowi rozkosz mieści się na kroczu. Stymulacja tych okolic ciała daje facetowi największych doznań. Wykorzystajcie to, że z reguły panowie ograniczają grę wstępną do minimum i przechodzą od razu do sedna. W takim wypadku też przyspieszcie trochę akcję i zacznijcie pieścić jego członka ręką. Jeżeli chcesz, by Twój partner uzyskał bardzo intensywny finał Waszej zabawy to zastosuj się do naszych rad zamieszczonych poniżej jak stymulować erogenne punkty ciała męskiego. Musisz jednak pamiętać, że rozmieszczenie punktów erogennych jest sprawą indywidualną. U każdego faceta może wyglądać nieco inaczej.

Oprócz okolic krocza, u mężczyzn strefami erogennymi są:

Kark
Skronie
Powieki
Uszy
Wewnętrzna strona ud
Pośladki
Brodawki sutkowe.

Przyjemny może być dla Waszego mężczyzny delikatny dotyk w rejonie górnej części barku i ramion. Przejdźmy teraz do omówienia pięciu punktów erogennych w okolicach męskiego krocza.

Żołądź (Punkt H) – główka penisa jest najbardziej wyczuloną na dotyk częścią męskiego przyrodzenia. Jest ona silnie unerwiona i należy obchodzić się z nią delikatnie. Z tego powodu z reguły panowie bronią się przed bezpośrednim dotykiem żołędzi przez rękę. Lepszy jest kontakt przez napletek, czyli jego zsuwanie i wsuwanie na czubek penisa. Warto również pamiętać o wieńcu uskoku. Oddziela on główkę od trzonu penisa. To często pomijane zagłębienie jest źródłem niezwykłych doznań. Tak więc, jeżeli chcesz, by Twój luby oszalał z rozkoszy nie zapomnij o stymulacji tej części członka.

Wędzidełko (Punkt F). Jest to luźny fałd skórny na spodniej stronie penisa, który łączy napletek z żołędzią. Panowie wprost są wniebowzięci, gdy ich partnerka uciska ten fałd delikatnie palcem. Jeżeli Twój partner lubi te pieszczoty, szczególnie staraj się to robić w wyrafinowany sposób.

Szef moszny i krocza (Strefa R). Przebiega od nasady członka przez worek mosznowy. Twój mężczyzna na pewno się ucieszy, gdy delikatnie przesuniesz po nim swoje palce. Możesz to również zrobić językiem. Dodatkowej przyjemności Twój partner zazna, gdy chwycisz jego mosznę w dłoń i wykonasz masaż jąder.

Krocze. Jest to obszar między moszną, a odbytem. Jest on bardzo silnie unerwiony i jego stymulacja może dostarczyć Twojemu partnerowi bardzo silnych doznań. W połowie odcinka miedzy moszną, a odbytem znajdziesz małe zagłębienie. Warto rytmicznie uciskać je palcem powolutku zwiększając intensywność pieszczot. Przed podjęciem tych działań spytaj się swojego mężczyznę, czy mu to pasuje. Nie każdemu facetowi takie odważne działania odpowiadają.

Męski punkt G. Jest on umiejscowiony na wewnętrznej ścianie odbytu mniej więcej pięć centymetrów od zwieracza. Jego stymulację można przeprowadzić w dwojaki sposób. Po pierwsze w sposób zewnętrzny, który opisałem akapit wyżej, a po drugie wewnętrzny wsadzając palec w odbyt na głębokość 5cm i wykonując nim ruchy nawołujące kogoś do nas. Pieszczoty punktu G tuż przed orgazmem wzmacniają jego intensywność. Ta pieszczota wymaga jednak doświadczenia i poświęceń. Tak więc nie każda dziewczyna się na nią zdecyduje, a i niedoświadczonemu partnerowi może się ona nie spodobać. Warto to przedyskutować przed podjęciem czynności seksualnych.

Jak pieścić penisa ręką

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments