zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Błogi seks

Miękkie, białe jedwabne płótno pokrywało moje nagie ciało. Zawoalowany zarys moich ciemnych i pobudzonych sutków był widoczny przez czysty materiał prześcieradła. Powoli odciągnął materiał od mojego ciała, odsłaniając moją złotą skórę. Chłodne powietrze muskało moje piersi. Moja cipka połyskiwała gładkimi sokami w miękkim blasku świecy, gdy jego pobłażliwe spojrzenie spowiło moje ciało niespiesznie, budząc moje pragnienie.

Błogi seks

Delikatnie chwycił moje piersi, zanim otarł swój szorstki kciuk o mój sterczący sutek. Jego delikatny dotyk kazał mi skomleć o więcej. Zafascynowany moją reakcją, powoli uszczypnął mój sutek, czyniąc go twardym. Zanim zdążyłam zarejestrować uczucia płynące przez moje ciało, dotknął mojego sutka jednym powolnym, długim, mokrym lizaniem. Moje plecy wygięły się w łuk, a on objął moją drobną klatkę długimi ramionami, trzymając się mnie.

Błogi seks lizanie sutka
Błogi seks lizanie sutka

Kontynuował lizanie mojego sutka, aż nagle złapał go swoimi zębami, stosując odpowiedni nacisk. Rzuciłam głową do tyłu i pociągnąłem go za włosy, gdy moje biodra zaczęły się trząść, próbując dotrzeć do jego twardego kutasa. Jego fiut nacisnął na mój fiołkowy guzik rozkoszy i przysłonił moją dolną okolicę. Kręciłam się teraz w rozkoszy, gdy ssał cały mój sutek w ustach i na przemian lizał i gryzł. Mimowolnie zaczęłam pocierać łechtaczkę o czubek jego penisa, zaspokajając moje pragnienie.

Wyciągnął mój sutek z ust i zaczął wykonywać gorączkowe pocałunki na moim ciele. Pocałował dolinę między moimi piersiami, zanim ruszył na południe w kierunku mojego pępka. Kontynuował ruch w dół, aż czubek nosa dotknął mojej łechtaczki. Wciągnął leniwie powietrze i wypuścił  je w moje słodkie miejsce. Potem wystawił swój język, aby wstępnie dotknąć mojej cipki. Aksamitna tekstura jego języka zamknęła mi oczy.

Kiedy je otworzyłam, zobaczyłam jego mroczne spojrzenie, gdy jeszcze raz kręcił moim guziczkiem. Intensywność jego spojrzenia i uczucie jego języka na mojej łechtaczce wydawało się podobne do snu. Kiedy nadal zwracał uwagę na moją cipkę, czułam, jak pochłania mnie ogniste palenie. Zaczęło się od mojego brzucha, ale wkrótce opętało mnie całe moje ciało. Mój oddech przyspieszył, kiedy moje mięśnie zaczęły drgać.

Lizał moją cipkę małymi kółeczkami, naciskając na podekscytowany guziczek. Mój uścisk w jego ciemnych, potarganych włosach zacisnął się, gdy okrążył mój otwór palcem, a następnie powoli włożył go do mojej cipki. Po wyciągnięciu palca wsunął palec do środka i powtórzył ruch. Niespieszne tempo jego palca sprawiało, że moje oczy potoczyły się do tyłu mojej głowy.

Wkrótce zaczęłam czuć, jak zaciska się cipka, głębiej sięgając palcem. Potem dodał drugi palec i znów zaczął lizać moją łechtaczkę. Wrażenie było przytłaczające. Czułam się jakbym wspinała się i wspinała, goniąc nieosiągalne. Moje palce u nogi zacisnęły się na pluszowych narzutach łóżka, gdy moje biodra się spięły. Czułam orgazm, który miał mnie pochłonąć. Wolną ręką ścisnął mój sutek, a ja wtedy znalazłam się za krawędzią, krzycząc z ekstazy.

Błogi seks złoty deszczyk
Błogi seks złoty deszczyk

Po kilku sekundach moje biodra rozluźniły się i otworzyłam oczy, by napotkać jego spojrzenie pełne pożądania i czułości. Podniósł swoje muskularne ciało z moich nóg i delikatnie odwrócił nas tak, że usiadłam mu na kolanach. Owinęłam ręce wokół jego szyi, podczas, gdy jego palce znalazły się na krzywiźnie mojej talii. Czułam jego kogut, który stał wyprostowany między naszymi ciałami. Podniósł moje biodra i umieścił otwór cipki na czubku swojego penisa. Powoli opuściłam się na jego kutasa. Moja cipka otoczyła jego długość, aż został schowany głęboko w moim łonie.

Nasze czoła dotykały się, gdy rozkoszowaliśmy się tym intymnym kontaktem. Potem zaczęłam robić kółka biodrami, aby zbudować cudowną presję. Spojrzałam w dół na to, gdzie byliśmy połączeni i zahipnotyzowaliśmy się tym, jak mnie wypełniał. Tempo było potwornie, ale jednocześnie rozkosznie wolne.

Nasze kochanie sprawiło, że zostaliśmy deliryczni i owładnięci pasją. Wkrótce mogłam poczuć, jak oboje dążymy do rozkwitającego pragnienia, które płonęło między nami. Przestaliśmy czuć rzeczywistość, wydawało nam się, że świat wokół nas przestał istnieć. Byliśmy tylko my i nasze pożądanie. Nasze dźwięki przyjemności zabrzmiały głośno w cichym pokoju. Wyciągnął moje kruczoczarne warkocze na bok i pocałował mnie w nagą szyję. Najpierw z czułością, potem ugryzł mnie w szyję, sprawiając, że wargi mojej cipki zaciskały się w niekontrolowany sposób. Słodki nektar wyciekł z niej, smarując jego fiuta i doprowadzając do szału nasze pragnienie. Kontynuowałam jazdę na nim, gdy doścignęłam mój orgazm, doprowadzając go do ekstazy Osiągnęłam go, gdy poczułam, jak jego nasienie wypełnia mnie głęboko w środku.

Oboje padliśmy na łóżko, ciężko dysząc. Moje ciało drżało, kiedy odzyskiwałam świadomość po wstrząsach seksualnych. Trzymał mnie mocno, kiedy leżałam rozłożona na jego umięśnionej klatce piersiowej. Nieświadomie zaczął rysować koła na moich plecach, gdy delikatnie całował mnie w czoło, a potem opierał brodę na mojej głowie. Czułam, jak przyciąga mnie magnetyczne przyciąganie głębokiego snu. Moje oczy zamknęły się z własnej woli, kiedy poddałam się błogości.

 

Błogi seks lizanie cipki Błogi seks lizanie sutka Błogi seks lizanie penisa

Seksowna Joanna czeka na Twój seks Telefon zrobi ci złoty deszczyk jak Chcesz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments