zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Afrodyzjaki miłosne

Czym są afrodyzjaki i w jakim celu się je stosuje? Każdy z nas a może chociaż większość próbuje urozmaicić swoje życie łóżkowe na różne sposoby, stosując czy to gadżety erotyczne, feromony czy wspomniane wyżej afrodyzjaki.

Afrodyzjaki miłosne

Postaram się, przedstawić wam czym one są, ich rodzaje oraz w jakim celu się ich używa. Nazwa Afrodyzjaki pochodzi od imienia greckiej bogini piękności Afrodyty. Afrodyzjaki są to substancje, które powodują zwiększony popęd seksualny.

Afrodyzjaki zwiększają poziom hormonów płciowych. Afrodyzjaki to często różnego rodzaju pokarmy czy napoje. Naukowcy uważają, że podobne działanie do afrodyzjaków ma szampan, czy też kawa z imbirem dodatkiem cynamonu i mleka koziego. Podobnie działają również owoce morza czy też morele zmieszane z mleczkiem pszczelim. Za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków uważa się johimbinę, która jest pozyskiwana z kory drzewa johimba lekarska, która występuje na niewielkim obszarze.

Pozyskuje się je również z azjatyckiego krzewu rauwolfia żmijowata. Johimbinę w swej strukturze zawiera motyw tryptaminy. Kilka kropli spożytych przed stosunkiem powoduje zwiększony dopływ krwi do narządów płciowych. Afrodyzjaki możemy łatwo kamuflować w jedzeniu czy napojach.

Dzięki czemu możemy po romantycznej kolacji, przeżyć chwilę pełne uniesień wraz z naszą miłością. Już Starożytni wierzyli, że cebula, a także czosnek podnoszą witalność, a co za tym idzie także popęd seksualny. Afrodyzjaki możemy zakupić, w większości sklepów erotycznych. Możemy zakupić różnego rodzaju perfumy z feromonami czy też świece, ich ceny wahają się od trzydziestu, a nawet do stu złotych. Czasami warto pobudzić naszą witalność seksualną.

Świetnymi afrodyzjakami w dzisiejszych czasach są grzyby zwłaszcza trufle czy prawdziwki. Owoce to banany czy truskawki, które możemy serwować naszej ukochanej na przykład z bitą śmietaną. Do tego możemy podać czerwone wino czy szampana, które również są afrodyzjakami i w połączeniu z pozostałymi świetnie pobudzą nie tylko wasze zmysły, ale również ciała.

 

Seksowna Sandra czeka na seks telefon od Ciebie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments